Wpis z mikrobloga

Mireczki dzwoniła do mnie mama @Dwiehulajnogi , dziewczyna ma obie ręce w bandażach i szyte łono, po podłodze walają się zużyte baterie. Dziewczynie na oiomie podają czysty tlen, ale i tak wszędzie unosi się zapach Kourosa, pełno go w płucach, w sali i na korytarzu. Podobno są przypadki że znikają położne, a z pokoi magazynowych słychać w szpitalu jęki.
Mama tego tak nie zostawi, jest już napisany pozew zbiorowy do Yves Saint Laurent, jak macie chorom curke na Kourosa, to wiecie gdzie się zgłosić.
I koniecznie wyrzućcie to świństwo z domu !!!

#perfumy #logikarozowychpaskow #heheszki
SnoobDuog - Mireczki dzwoniła do mnie mama @Dwiehulajnogi , dziewczyna ma obie ręce w...

źródło: comment_pDbBv6peUsyisqo3LPOaVuszgraJ8uvs.jpg

Pobierz
  • 22
@MirkobIog: nie wiem czy znajdziesz go w Douglasie/sephorze. Jeszcze niedawno nie był dostepny w polskiej ofercie tych sklepów. Teraz nie wiem jak to wygląda.
Btw. nie wiem o co chodzi trochę z tym nasmiewaniem się z Kourosa. Zapach genialny, nie każdemu może się podobać ale takie heheszkowanie robi się nudne w #!$%@?. Masę komplementów za niego dostaje. Balans, kompozycja, moc, charakter, wyjątkowość, od 81 roku wyszło takich gamechangerów zaledwie kilka i
@SnoobDuog iPerfumy? Kupilem Bulgari Wood Essence za 360zl 60ml z Douglasa i okazalo sie, ze na iPerfumy jest za 180 XD no ale pierwszy raz kupowalem pachniuch bez gornej granicy 50zl XD