Wpis z mikrobloga

i sam sobie strzelasz w kolano, bo to ciapciaki bez pojęcia o gospodarce i takich tam, jedyna nadzieja na zmianę to Gwiazdowski albo konfederacja, ta koalicja mi praktycznie wcale nie pasuje, ale kurde nie ma na kogo innego głosować. PiS socjaliści, PO ch*j wie co dosłownie, Wiosna to LGTB+ i tyle, zostaje tylko Gwiazdowski i partia JKM (najnowsza xD).


@Kaczypawlak: Przecież u Gwiazdowskiego na listach studenci i kabareciarze powiązani z
  • Odpowiedz
Ale dewianci się tu pocą z trollowaniem, Konfederacja jest wolnościowa, Narodowcy gospodarczo są znacznie bardziej wolnościowi gospodarczo niż PIS i PO, w większości ich poglądy gospodarcze pokrywają się z poglądami Korwina, tak samo jest z Braunem!
  • Odpowiedz
@AurenaZPolski: Korwin w moich oczach się skończył wpisem na twitterze, gdzie komentując wyrok skazujący księdza za pedofilię stwierdził że teraz dziewczyny będą lgnęły do księży żeby zdobyć kasę z odszkodowania. Nigdy więcej nie zagłosuję już na tego człowieka ani jego partię, bo po prostu nie mieści mi się w głowie żeby tak podchodzić do bardzo ważnego problemu. Teraz gdy widzę jego teksty w stylu "aresztować Broniarza", utwierdzam się tylko w
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Każdy ruch "wolnościowy" i "tolerancyjny" na tym działa - masz wolność i możesz robić co chcesz, ale wyłącznie wtedy, jeśli robisz to co chcemy.

@maciek-rudol: to z wolnością i tolerancją nie ma to nic wspólnego.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
jeśli nagle z d--y ktoś pojawia się by zabrać głosy Korwinowi a przy okazji zdradza swoje protuskowe ciągoty to mam prawo podejrzewać go o agenturalność

@AurenaZPolski: jak "agenturalność" chcesz oceniać na takiej zasadzie, to znaczy się że zarówno Korwina jak i Brauna można nazwać ruskimi pionkami? Korwin od kiedy pamiętam dobrze wypowiada się o Rosji, zdradza swoje proputinowe ciągoty - tu używając twoich słów, jeździ na Krym chwile po rosyjskiej
  • Odpowiedz
@Kaczypawlak: "wolnościowcy" za każdym j-----m razem:
1. Kary za obrażanie i stanowienie bezpośredniego zagrożenia dla osób homoseksualnych (za groźby karalne) - patologia, upadek cywilizacji, zniewolenie społeczności
2. Za obrażanie katolików, katolicyzmu, Żyda żyjącego 2000 lat temu (najlepiej by było w ogóle za nie wiarę no ale to chyba nie przejdzie w xxi wieku) - karać, najlepiej od razu na 20 lat.
  • Odpowiedz
@AurenaZPolski sam jestem za drastycznymi zmianami w Polskiej polityce. Kiedyś lubiałem posłuchać Korwina, mimo jego kontrowersyjnych często poglądów, cenie posła Liroya za, jego obecną działalność, bardzo lubię posłuchać umiejętności retorycznych i tembru głosu Grzegorza Brauna i cenie Bosaka, Sośnierza i Mentzena. Ale co z tego? Ta zbieranina to w całej okazałości szury. Na listach antyszczepionkowcy, kaja godek która chce ograniczać wolność, Korwin jak to Korwin powie coś mądrego a potem palnie,
  • Odpowiedz
Popieranie agenta gwiazdowskiego w chwili kiedy konfederacja może liczyć na 5% można określić mianem sabotażu politycznego i działania na szkodę ruchu wolnościowego


@AurenaZPolski: Brzmi jak PRLowski przekaz partyjny, kek xD WYWROTOWCY!
  • Odpowiedz
patrząc na rządy tych ciapciaków, to albo mieli zajebiste szczęście, albo jednak coś tam pojęcia mieli, bo w czasie kryzysu Polska miała i najwyższy wzrost gospodarczy i najwolniej rósł nam dług w porównaniu do innych krajów UE.


@CytrynowySorbet: no tak nie bardzo

Obecne PO z tym z czasów Tuska ma niewiele wspólnego. Obecnie to partia która w populizmie ściga się z PiSem. Schetyna to tragiczny lider. Cały czas nie wiem
  • Odpowiedz
"wolnościowcy" za każdym j-----m razem:


@MinnieMouse0: no nie ma większych liberałów w Polsce( ͡° ͜ʖ ͡°)

1. Kary za obrażanie i stanowienie bezpośredniego zagrożenia dla osób homoseksualnych (za groźby karalne) - patologia, upadek cywilizacji, zniewolenie społeczności

2. Za obrażanie katolików, katolicyzmu, Żyda żyjącego 2000 lat temu (najlepiej by było w ogóle za nie wiarę no ale to chyba nie przejdzie w xxi wieku) - karać,
  • Odpowiedz