Wpis z mikrobloga

#chwalesie #motoryzacja #samochody #gownowpis
Po pół roku posiadania tego samochodu stwierdzam, że w zakrętach prowadzi się jak po sznurku, a osobniki twierdzące, że nie da się tym jeździć bokiem czerpią wiedzę wyłącznie z opowieści Damianka jeżdżącego E36, którzy wszystkim jeździł i E36 najlepsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co do wygody to mogłoby być lepiej. Wcześniej, wygodnie w samochodzie innym niż Volvo było mi jedynie w 730li na fotelach typu komfort. Zaznaczam, że jestem dość pokaźnych gabarytów. Moim zdaniem skrzynia jest trochę zbyt wolna pomimo łopatek przy kierownicy.
Dla zainteresowanych to BMW 330i xd, 252KM, wrzesień 2018. Z dodatkowego wyposażenia to oczywiście M-Pakiet i parę innych bzdur tj. np. kierunkowskazy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz pekniety_tapczan - #chwalesie #motoryzacja #samochody #gownowpis 
Po pół roku posiad...
źródło: comment_YrRS4gicMxkKOMx6CB9XhhYfOOM1D4mQ.jpg
  • 22
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pekniety_tapczan: szkoda że większość sebixow nie używa tych ekskluzywnych kierunkowskazów w swoim życiu ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ps. Mimo że nie przepadam za bawarka to twój model bardzo ładny a nie jakiś stary żęch co przeszedł przegląd za 0.5l żytniej
@PsychoKid: W związku z tym, że mam łysy łeb, obwód klatki piersiowej nie pozwala mi się zmieścić w prawie żadnym fotelu, często jestem ubrany w skórę i noszę czarne okulary przeciwsłoneczne to empirycznie sprawdzam jak działają stereotypy. Bywa śmiesznie :) Też nie byłem przekonany do Niemców i dość sceptycznie podchodziłem do tego auta na początku, ale potrafi dać dużo radości. Z tego co widzę to Sebastiany przerzuciły się w dużej mierze
@VediViniVici: Realnie to co najmniej 10 litrów w cyklu mieszanym, wcale jej nie cisnąć. Na trasie najniżej zszedłem na 8 litrów, a moja różowa na trochę poniżej 7, ale jechała bardzo stałym tempem, nie przekraczając 130kmh. Przy ostrej jeździe spalil mi 19 litrów.