Wpis z mikrobloga

Podczas sobotniego meczu została zaprezentowana oprawa przygotowana we współpracy z grupą ultras, Opravcy. Na sektorówce znajdował się portret generała Tadeusza Bieńkowicza, ps. Rączy, który obchodził swoje 96 urodziny.

W tle znalazły się biało-czerwone folie tworzące narodową flagę, oraz transparenty z hasłem "Żołnierze Podziemia, waszą krwią uświęcona ta ziemia".

Narodowa Cracovia: Przed meczem pomogliśmy również w organizacji urodzinowego obiadu dla generała i jego gości. Poniżej publikujemy wiadomość, którą przekazał do wszystkich kibiców Cracovii generał Bieńkowicz. Wiadomość została także przeczytana przez spikera w przerwie meczu:

------------------------------------------------------------------------------------------------------

"Kochani Kibice! Proszę, wybaczcie, że osobiście nie mogłem stawić się na dzisiejszym meczu, niestety zdrowie nie pozwoliło mi zasiąść między Wami na trybunach. Niemniej jednak chciałbym Wam serdecznie podziękować, że o mnie pamiętacie. To dla mnie niezwykle ważne i cenne. Na koniec mam do Was ogromną prośbę: miejcie w sercach miłość do Kraju i do Ludzi, którzy o jego wolność walczyli. Niech Bóg Was błogosławi! CRACOVIA DO BOJU!"


#cracovia #ultras #ekstraklasa #polska #patriotyzm #nsz #zolnierzewykleci #4konserwy
Pobierz fullversion - Podczas sobotniego meczu została zaprezentowana oprawa przygotowana we ...
źródło: comment_2aWApFyuKVIOpeH1B6qU1TfcQqTcxnDf.jpg