Wpis z mikrobloga

@CaleZycieZielony: Ten Hajto to tam pikuś. Bardziej mnie boli to (jako że również bardzo ceniłem Borka), że gość stał się taką dziennikarską panienką do towarzystwa Bońka. Wiecznie lukruje rudemu, do dupy by mu wlazł byle go nie odcięli od dostępu do Repry.
@AgentGecko: Borek na pewno już sobie zdał sprawę, że Brzęczek to nieporozumienie. Nie powie tego wprost, ale z tego co pamiętam, to właśnie Borek najgłośniej mówił o zatrudnieniu zagranicznego trenera w kontekście Bilica lub Prandelliego. Dostaliśmy to, co dostaliśmy, a Borek nie chce psuć wieloletniej zażyłości z Bońkiem.
@AgentGecko: Moim zdaniem też i właśnie to wydurnianie się z Hajtą oraz bliskie relacje z Borkiem, jak również wyraźne pójście w showbiznes zmieniły nieco moją opinię na jego temat. Jedno natomiast nigdy się nie zmieni w moim postrzeganiu go - mianowicie w mojej opinii on zawsze postrzega rzeczywistość niezwykle trafnie i zawsze ma coś mądrego, nowego do powiedzenia. To się akurat u niego nigdy nie zmieni, dlatego lubię go słuchać.