Wpis z mikrobloga

@Scaab: wyglądasz na idealnego kandydata na programiste, czekaj już zbieram dla Ciebie materiały, zaraz podsyłam na priv. Tylko minimum 30minut tygodniowo musisz poświęcić aby po pół roku móc atakować jakieś 6k (niektórzy mówią że korpo na start 8k) brutto
  • Odpowiedz
@Scaab: Jak dla mnie to szkoda mi ludzi którzy inwestują swój czas, pieniądze i nerwy, bo uwierzyli w propagande eldorado w IT, a na pierwszy rzut oka widać że nie nadają się do tego. Nawet nie pokusiłeś się o podstawowy research który odpowiedziałby na wszystkie Twoje pytania, a w IT wymagana jest samodzielność
  • Odpowiedz
  • 11
@Scaab dobry bait ale dzieki takiemu podejściu coraz wiekszej ilosci osob jeszcze przez pare lat jestem spokojny o swoje 15k xD
  • Odpowiedz
@Scaab: sam język programowania to najmniejszy problem. język to tylko język, jak umiesz programować to poradzisz sobie w każdym. Nauczenie się nowego języka tak żeby w miarę ogarniać to jakiś miesiąc czasu, większym problemem jest poznanie technologii, API, narzędzi itp. itd.
  • Odpowiedz
  • 0
@Scaab klepacze kodu zarabiają słabo w każdym języku, programista nowy język załapie dość szybko. Poza tym są języki w których jest dobra kasa i używają ich freelancerzy pracujący z piwnicy rodziców a są i takie w których jest dobra kasa ale pracuje się w korpo j trzeba mieć ukończone finanse albo doktorat z matematyki
  • Odpowiedz