Wpis z mikrobloga

Już #!$%@? tyle się naoglądałem filmów z knurem,jak prawi,że tylko on prawdę mówi,że postanowiłem otworzyć nowy tag #klamstwaknura tam będziemy/będę pisał cała prawdę od a do z o ksztofie i jestem świadomy odpowiedzialności karnej 200zł i 25lat więzienia. Ja rozumiem,że to mitoman i #!$%@? nie od rzeczy,ale zauważyłem ile tutaj osób na tym tagu zezarło by klocka pana prezydenta i jaki to dla nich autorytet chyba większy niż ich rodzice,bo tak go bronią i wybielają z każdej akcji,że aż się żygać ogółem chce.
#klamstwastrusia
#suchodolski
#kononowicz #patostreamy
SanczoPansa89 - Już #!$%@? tyle się naoglądałem filmów z knurem,jak prawi,że tylko on...

źródło: comment_idFPyGJJ5YGiq0IbFiN6JJ3BOJzmss1O.jpg

Pobierz
  • 4
@SanczoPansa89: Ogółem to jest tak, że masz starych widzów którzy siedzą na tym tagu czy sobie w zaciszu domowym i obserwują abstrakcyjny swiat uniwersum szkolnej 17 od lat, trolujac, prowokujac afery itd itp.
Z tego towarzystwa prawie kazdy wie ze kononowicz to podła świnia, uosobienie wszystkich przywar Polaka.
Ale dzięki redaktorkom do szkolnej zawitała cała masa dzieciaczków których Knur oraz Major przewyższają intelektualnie, bo te durnie nabierają się na płacze knura,