Wpis z mikrobloga

@mat9: co, może mi powiesz, że za WTC postawili meczet? XDDDDD
@one_man_army: napisał typ z nickiem "dno" w logo tvn ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Gilbert_Prukwa: no jest i co w związu z tym?
@premo: stary, ja bym chciał zobaczyć te wszystkie meczety i minarety o których mówią ludzie co rzekomo zjeździli europę, bo mi się nie rzuciły w oczy. Owszem,
  • Odpowiedz
@mat9: nie no jasne, zwycięstwo :D Tak jak polskie centra w Chicago i większości miast w UK to zwycięstwo polskości nad angielskimi kolonizatorami XD Starałeś się puścić jakimś sfejkowanym faktem i zamiast przyznać, że się myliłeś to dalej wymyślasz z d--y, ot typowy bordo XD
  • Odpowiedz
powtórzę; co roku jest mordowanych tysiące ludzi, są napadani na ulicy, pobici, gwałceni itd i odpowiedzialni za to są głównie biali

za rozboje też odpowiadają w większości biali, to są fakty
  • Odpowiedz
powtórzę; co roku jest mordowanych tysiące ludzi, są napadani na ulicy, pobici, gwałceni itd i odpowiedzialni za to są głównie biali

za rozboje też odpowiadają w większości biali, to są fakty


@cotusieodjanie: Tak? To pokaż statystyki potwierdzające te fakty. Bo w każdym kraju, w którym jest dosyć dużo przedstawicieli czarnej rasy to właśnie oni górują w tych statystykach mimo, że nie są większością.
  • Odpowiedz
@UberKatze: człowieku, wypier... z tą swoją propagandą, to są oficjalne dane policji z polski, francji, niemiec itd. sprawdz sobie bo są na ich stronach, skończ się ośmieszać, najwięcej kryminalistów jest wśród białych
  • Odpowiedz