Wpis z mikrobloga

Myślę, że wielu z nas kocha spijać każdy kolejny łyk kawy ze spienionym mlekiem.

Niestety małe urządzenia lubią się często psuć jak i w moim przypadku. Mam jednak w domu nową szczoteczkę soniczną marki phillips. Drgania sięgają 30 tyś / min więc znacznie więcej niż niejeden spieniacz do mleka. Bateria bez problemu trzyma dwa tygodnie. Dodatkowo kuchnia jest raptem trzy kroki od łazienki.

Dlatego też chciałbym zastąpić zwykły spieniacz do mleka szczoteczką z wymienną końcówką albo "drucikiem" jaki ma spieniacz. Kwestia tego, że na allegro/ceneo/ebayu nie ma takich końcówek przeznaczonych do szczoteczki elektrycznej. Inną kwestią jest, że nie chcę wkręcać tam zwykłego druta który mógłby nieco zmieniać smak mleka lub co gorsze oddawać jakieś jony do mleka - a raczej nikt nie chce zatruć się metalami.

Mirki jak byście to rozwiązali?

*hipotetyczny projekt wrzucam poniżej.

#inzynieria #zeby #szczoteczka #pytanie #technologia #mleko #kawa
jmuhha - Myślę, że wielu z nas kocha spijać każdy kolejny łyk kawy ze spienionym mlek...

źródło: comment_LCFcpR5KyxEz8jCjH4Plh5etr1U82Tmf.jpg

Pobierz
  • 3
@jmuhha: odetnij główkę od główki od szczoteczki, odetnij końcówkę od spieniacza. Rozgrzej ją mocno, trochę naostrz i powinna wejść w plastik ( ͡º ͜ʖ͡º) Tylko nie wiem czy jednak ta szczoteczka nie drga za słabo...
@jmuhha: o ile ta główka spieniacza się obraca tak blaszka szczoteczki drga, możesz wydrukować adapterek na drukarce 3D albo spróbować tymczasowo skleić czy to w ogóle ma racje bytu. imo nie będzie działać lepiej niż spieniacz