Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jest sobie taka p0lka ktora rok temu mnie olewala na wiele różnych sposobów ale dawała też oznaki ze czegos chce - czyli taki typowy friendzone a ja nie wiedząc robilem sobie nadzieję. Nie traktowała mnie poważnie chociaz dawalem jej znac wielokrotnie że zależy mi na wiecej i ona o tym wiedziala ( ͡° ͜ʖ ͡°) Spotkać sie, pojechac gdzies razem w weekend gdy ona miala czas to zawsze chętna, a w przeciwnym przypadku prawie wcale. No aż w końcu uznałem że nie będę tkwił w tej relacji bo juz 4 miesiące stracilem na uganianie się za kims i po prostu skończyłem to.

Kontakt powrócił początkiem kwietnia tego roku bo przeprowadziłem sie do większego miasta i zauważyła to na fejsie - ogolnie kiedyś mi mówiła ze chciałaby tam mieszkać, a my akurat pochodzimy z mniejszego miasta. No i piszę do mnie częściej niż rok temu a w sobotę do mnie zadzwonila ze ma przyszly weekend ma wolny i że może do mnie wpasc. Zastanawia mnie jak zachowalby sie normalny facet: olał by ja czy próbował coś z tego ugrac. Nie ukrywam że nie mam ochoty się z nia zadawac jakoś ( ͡° ͜ʖ ͡°) spotkaliście sie z podobnymi p0lkami?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 7