Wpis z mikrobloga

@TraktorTom: wytypować do spadku zawsze kogoś trzeba, czy spadną zobaczymy dopiero druga kolejka. Moim zdaniem póki Holderowie tam rządzą, playoffow raczej nie będzie. Takie moje zdanie czy się sprawdzi zobaczymy.
  • Odpowiedz
@Frutis: Oczywiście że nie spadną, ogólnokrajowa beka z Torunia niektórym trochę przysłania trzeźwe spojrzenie, Leszno kolejny sezon jest mega mocne, tydzień temu Toruń jechał z drugą najsilniejszą ekipą w tym sezonie czyli Zielonką, mają ciężki terminarz na początku sezonu tak jak rok temu do tego jadą bez solidnego Holty. Ja rozumiem bekę z Torunia ale szanujmy się.
  • Odpowiedz
@TraktorTom: żużel to jest taki sport że jeden z liderów rozwali się w GP i sezon odwraca się do góry nogami, w tym roku większość drużyn jeździ bez zawodników. Jeśli chodzi o bekę to z Torunia dalej będą się śmiali, rok temu falubaz walczył żeby się utrzymać, w tym roku typują nas do medali co jest zrozumiałe z taka paką jaką mamy. Dla mnie Toruń od wielu lat próbuje składać
  • Odpowiedz
@Frutis: wszystko jest nieprzewidywalne. Przykład Unia Tarnów z sezonu 2014. W zasadniczej kosili wszystkich równo, przyszły playoff i w ciągu jednego tygodnia wypadlo połowę drużyny przez kontuzję i skończyliśmy na 3 miejscu

To samo w tamtym sezonie. Braknie jednego punktu zawodnika w jakimś meczu, a tak było w przypadku Unii, bo bonus na Toruniu dałby nam utrzymanie, i jest spadek.

Toruń trzyma takie drewna jakimi są Holderowie, a swoje lokalne
  • Odpowiedz
@bomba4:
- talenty
- bracia Pulczyńscy
Wybierz jedno.

A jeśli chodzi o Miedzińskiego i Przedpełskiego to wszyscy piszą że Toruń się ich pozbył, mi się wydaje że to była wspólna decyzja klubu i zawodników, zarówno jednemu jak i drugiemu potrzebna była po prostu zmiana środowiska.
  • Odpowiedz
@TraktorTom: zmiana środowiska moim zdaniem była im potrzebna i można to było zobaczyć od razu w pierwszym sezonie miedziaka po zmianie. Ogólnie do Torunia nic nie mam, lepiej byłoby żeby się utrzymali i w końcu poważnie zaczęli grać o playoffy, co do wspomnianego Lublina ciekawa jestem jak dalej będą sobie radzić jak wróci Grisza po 6 kolejce.
  • Odpowiedz
@Frutis: a tak na serio to gratuluję, jak masz jeszcze jakieś ciekawe typy na pół roku do przodu to wal na pw, na spadku Torunia można było nieźle zarobić przed sezonem u bukmachera :P
  • Odpowiedz