Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 63
@oko_ci_skoko: Tu nawet nie chodzi o piracenie dla cebulowania. Problem jest w odpalaniu przez wydawców coraz większej ilości platform. Chcesz obejrzeć GoT? Kup HBO Go. Chcesz Narcos? Kup Netfliksa. Chcesz Egzorcystę? Musisz kupić Showmax (tak, wiem, że już nie ma). Star Wars albo Marvel? Tylko na Disney. Wszystkiego trzeba gdzie indziej szukać.
Jakby nie odpalali pierdyliona platform, gdzie za każdą trzeba osobno płacić, to ludzie nie piraciliby. Jakoś ostatnio piractwo
  • Odpowiedz
@Aokx: No oczywiście, że tak. Założenie konta trwa 5 minut i od momentu założenia masz 30 dni darmowego oglądania. Po tych 30 dniach płacisz 20 zł za kolejne 30 dni, ale z umowy możesz w każdym momencie się wypisać
  • Odpowiedz
Dla wszystkich, którzy szukają streamów i torrentów - pierwszy miesiąc w HBO GO jest za darmo a każdy następny kosztuje 20 zł. Czy naprawdę taki trud sprawia Wam założenie konta żeby obejrzeć ostatni sezon w dobrej jakości? #!$%@? się od nas, od HBO i od nas.


@oko_ci_skoko: #!$%@?ć te HBO GO xD Zapłaciłem 20zł i zablokowali mi dostęp i na PC i na smartTV za używanie VPN xD Z czego
  • Odpowiedz
Czy naprawdę taki trud sprawia Wam założenie konta żeby obejrzeć ostatni sezon w dobrej jakości?


@oko_ci_skoko: Ale co cię to obchodzi? Jeśli chcą niech oglądają na torrentach. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
pierwszy miesiąc w HBO GO jest za darmo a każdy następny kosztuje 20 zł


@oko_ci_skoko: tak #!$%@? jak jest milion serwisów streamingowych to niektórzy żeby obejrzeć po 4 odcinki serialu musieliby wydawać po 200zł miesięcznie.
  • Odpowiedz
@oko_ci_skoko: Założyłem konto wczoraj, próbuje odpalić jakiś serial na Chrome i nie działa, wywala komunikat aby spróbować ponownie. Na świeżo zainstalowanym Firefox to samo. W końcu zadziałało na Operze ale nie mam zamiaru używać kilku przeglądarek bo oni nie potrafią ogarnąć problemu. Poza tym jakość obrazu w przeglądarce wcale nie powala, a mam szybkie łącze.
  • Odpowiedz
@oko_ci_skoko: czy to tak naprawdę dużo? Abonament za neta 70zl abonament za telefon 25zl abonament spotify 20zl, hbo 20zl, Netflix 40zl, abonament tinder 30-60zl. Jeszcze np vpn 20-30zl. Abonament xbox 40zl. Abonament showmax. Abonament ipla. I każdy mówi to samo jak to przecież te cyfrowe rzeczy to grosze xd a już wyszło 400zl xd
  • Odpowiedz