Wpis z mikrobloga

Oczywiście na obrazku dziewczynka.
Jak dziewczyna ma problem, to trzeba jej pomóc.
To obowiązek pomóc biednej dziewczynie.
Jak facet ma takie problemy to jest #!$%@?ą.
I taki facet nikogo nie znajdzie, bo po co kobiecie problem?
Co innego dziewczyna z problemami. Ta zawsze kogoś znajdzie.
Bo dziewczynkę to trzeba wesprzeć.

Dziewczyny mają więcej PRÓB samobójczych.
Jednak to faceci są skuteczniejsi.
Jak facet myśli o śmierci, to jest zdecydowany i łapie za sznur. Chce mieć pewność że nie przeżyje.
Pobierz M.....9 - Oczywiście na obrazku dziewczynka.
Jak dziewczyna ma problem, to trzeba je...
źródło: comment_3B760nSRTz8cz8lYRwnPiJdCd6gVIhnp.jpg
  • 45
Bazując na statystykach z roku 2016 z których wynika, że na 9861 prób samobójczych aż 7749 dokonali mężczyźni co stanowi około 78%, a zgonem zakończyło się 4638, czyli co trzecia na pięć prób samobójczych mężczyzn skończyła się zgonem. Więc moim zdaniem plakaty/artykuły itd. powinny przedstawiac albo obydwie plcie z problemem, albo płeć której problem dotyczy w większym stopniu, czyli mężczyzn. Tutaj link https://stat.gov.pl/obszary-tematyczne/ludnosc/statystyka-przyczyn-zgonow/zamachy-samobojcze-w-2016-r-,5,1.html
@Muodyhuopiec1919 teraz jest odwrotnie jeśli jako kobieta sobie nie poradzę to udowodnie, że z racji płci faktycznie jestem słaba. Stąd nie mogę sobie pozwolić na jakąkolwiek słabość. Przykładowo jeśli facet np zawodowy kierowca coś zj#bie to będzie no zdarza i tyle, może się nie wyspał.Natomiast jak kobieta to hehe baba za kierownicą. Od razu było wiadomo że kobiety się do tego nie nadają. A będzie to ta sama sytuacja. A jak różne
Bazując na statystykach z roku 2016 z których wynika, że na 9861 prób samobójczych aż 7749 dokonali mężczyźni co stanowi około 78%,..Więc moim zdaniem plakaty/artykuły itd. powinny przedstawiac albo obydwie plcie z problemem

@Strictee: a artykuł dotyczy młodzieży gdzie górują dziewczynki, co jest w nim opisane, tylko OP @Muodyhuopiec1919 nie przeczytał go i teraz się żali
@kapuczina_corki_somsiada: to nie pisz na necie o problemach, tylko poszukaj prawdziwe pomocy, ewentualnie pogadaj z rodziną lub przyjacielem.
Faceci są tak sfrustrowani, jak właśnie ty, ponieważ nie potrafią rozmawiac i mówić o sobie. Kobieta pójdzie do fryzjera to po godzinie wie wszystko co leży na sercu fryzjerki, fryzjerka zaś wie co trawi klientke.
A facet? Spina, pozerka, przyjęcie na klatę itd. Powiedzieć kumplowi, że mi smutno, że mam doła, że się
@Muodyhuopiec1919: #!$%@?, ta nienawiść do kobiet ci chyba całkiem mózg wyżarła. Psychiatria dzieci i młodzieży w Polsce praktycznie nie istnieje, dobrze że ktoś zwraca choćby artykułem uwagę na problem. A ty się będziesz sadził bo na zdjęciu dziewczynka jest. Usuń konto, bo bełkot taki że aż się słabo robi. PS Gówno prawda, że problemy facetów są tak postrzegane, ale do twojego durnego światopoglądu to nie dotrze więc nawet nie zaczynam tłumaczyć.
@norepinefryna: problemy mezczyzn sa postrzegane jako malo znaczace, wystarczy sie rozejrzec, kobiety sa chronione zarowno na poziomie formalnym/ustawodawczym jak i w zwyczajach spolecznych. To frustrujace bo zwyczajnie niczym nie zasluzylismy sobie na takie nieempatyczne traktowanie, najgorsze jest to, ze czesc mezczyzn to w ogole popiera i na protestowanie w tej kwestii odpowiada, ze sie jest slabym cipeuszem, powinno wziac sie w garsc bo facet ma byc silny.
Ilustrowanie artykulu o samobojstwach
@kapuczina_corki_somsiada: przecież wiadomo, że w internecie jest masa zjebów, więc zwierzanie się z problemów na jakichś forach nie jest zbyt dobrym pomysłem. Mnie też nieraz potraktowano jako atencjuszkę kiedy wspomniałam, że zmagam się z chorobą psychiczną i chciałabym o tym porozmawiać (pomimo tego, że nie wymyśliłam sobie tego problemu a diagnozę postawił specjalista). Nie neguję tego, że mężczyznom częściej się mówi, że mają nie być #!$%@?, bo widzę jak jest. Ale