Wpis z mikrobloga

@Lethalek: Testowalem, niestety Sonic poki co nie wspiera 1.13 a ja siedze na tej wersji :<

Póki co Path / Ray Tracing jest tylko na 1.12 ale podobno bedzie pracowac nad 1.13. Wtedy bedzie to minecraft absolutny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MrPawlo112: GTX 1070 Ti, ~60fps czasem wzleci czasem spadnie ale trzyma sie srednio 60 na moich podkręconych ustawieniach. Karta Podkręcona do 2050 na rdzeniu.

a procesor, ram i reszta nie robią tutaj różnicy.
@MrPawlo112: Nie do konca, po prostu ja mam ostre dokrecone ustawienia i krecilem je tak dlugo az tracilem stabilne 60.

Mozesz pobawic sie configiem i pewnie nie bedzie zauwazalnych mocno rożnic a bedziesz mial 60.
@MrPawlo112: Tak, nie mozna sobie skakać po wersjach zbytnio bo 1.12 i 1.13 sie mocno roznia technicznie, testowane wszystko na 1.13.

Sciagasz i instalujesz optifine, dajesz minecraftowi 4GB Ramu, sciagasz i wrzucasz shadery BSL Shaders do folderu shaderpacks, kupujesz tekstury realistico (są płatne 3 euro) wrzucasz do folderu resourcepacks, ladujesz config do shaderow od tworcy: http://matteorizzo.com/file/settings-for-realistico-08-v3.zip i na tej bazie dalej sie bawisz zeby uzyskać 60fps.

Musisz troche poczytać google i