Wpis z mikrobloga

#rozdajo weekendowe Biurowy fotel ergonomiczny Tune od Unique-Meble za 999 zł. Losowanie odbędzie się w poniedziałek 15 Kwietnia 2019 o godzinie 11:00 przez mirkorandom (lub coś innego co pozwala odsiać zielonki). W losowaniu biorą udział wszyscy oprócz zielonek, które konto założyły po ogłoszeniu rozdajo i aktywnych w tagach patostreamerskich.

O samym fotelu:
Regulacja wysokości oparcia
Regulacja wysokości zagłówka
Regulacja podłokietników góra-dół, lewo-prawo, przód-tył
Regulacja głębokości wysuwu siedziska
Mechanizm Synchron pozwalający na bujanie się + blokadę oparcia w dowolnej pozycji
Regulacja głębokości części lędźwiowej
Tkanina na siedzisku o wytrzymałości 140 000 cykli Martindale'a i przewiewna elastyczna siatka.

Dla Mireczków jest jeszcze dodatkowy kupon rabatowy 10% na meble, fotele Unique - ON1ON a wszyscy którzy chcą sobie budować pozytywną historię kredytową to jeszcze do 5 maja trwa promocja na Raty PayU 0% na 3, 6 lub 10 rat.

Korzystając z okazji to jeszcze jest promocja -20% na podobny fotel o mniejszej ilości bajerów ale wykonany z lepszych materiałów - Fotel Hero Unique od 1055 zł.

Dla wszystkich z #podkarpacie i #rzeszow informacja, że w #kolbuszowa mamy salon meblowy gdzie można przetestować dosyć sporą ilość foteli obrotowych (Tune, Wau, Hero, VIP, Ares Mesh, Black on Black, Work od Unique oraz fotele od Sitplus (Ergon), Signala i Halmara tj.Viper, Spyder, Q-229, Q-032, Q-025, Q-211, Q-118, Expert, Evolve)

Jeśli macie jakieś pytania to zadawajcie je na maila biuro[małpka]meblujdom.pl bo jak siedzę w pracy na wykopie to mi produktywność spada, a teraz póki co miłego weekendu! :) Po odzyskaniu konta są tutaj straszne limity i można kilka komentarzy na godzinę i kilka plusów.

#fotel #fotele #promocja
meblujdom_pl - #rozdajo weekendowe Biurowy fotel ergonomiczny Tune od Unique-Meble za...
  • 114
  • Odpowiedz
i po zabawie


@rales: To jest masakra, że większość osób myśli, że usunięto nam konto :/ Konto było zawieszone (ale nie zbanowane), ponieważ nikt się na nie logował, potem trzeba było je aktywować ponownie a koniec końców na apce mobilnej mamy platynę. @m__b zgłoś to programistom.
  • Odpowiedz
@meblujdom_pl: Witam sąsiada. Korzystając z okazji - w czerwcu kupiłem u was dwa fotele biurowe AWARD Unique i w jednym już wysiada amortyzator - sam się obniża co jest irytujące przy pracy. Jak rozumiem, mogę to reklamować? Musze odsyłać/przywieźć cały fotel?
  • Odpowiedz
@meblujdom_pl: Skoro już jesteśmy przy fotelach to ostrzegę wszystkich przed gównem jakim jest steema HN-5018. Cenowo wydaje się być czymś boskim w stosunku do możliwych regulacji bo kosztuje niecałe 800zł ale po godzinie okazuje się, że cały ciężar pleców oparty jest wyłącznie na podpórce lędźwiowej, która jest tak naprawdę paskiem z kawałkiem gąbki - kształt oparcia jest po prostu zbyt "stromy" aby plecy mogły się oprzeć całą swoją powierzchnią. Zagłówek też
drKlotz - @meblujdompl: Skoro już jesteśmy przy fotelach to ostrzegę wszystkich przed...

źródło: comment_5PVIX34l1xTpcTO81EPm6TMUNdwpXqU8.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@dr_Klotz uuu a to nie lepiej było wziąć Ergon Sitplus (Stema też ma dokładnie ten sam fotel u siebie ale nie pamiętam pod jaką nazwą) za 650 zł? Nigdy niestety nie spotkałem się z tym fotelem który wrzuciłeś. Finalnie najlepiej jest po prostu fotel przetestować na miejscu, ponieważ ewentualny zwrot fotela zawsze jest problematyczny ze względu na to, że nie da się usunąć siłownika gazowego bez pozostawienia śladów demontażu. Co masz teraz?
  • Odpowiedz
na jaki fotel wymieniłeś i czy go polecasz?


@Mifari: Obecnie używam najtańszego biurowego. Ale też się na nim meczę bo mam długie nogi. Kiedyś używałem Ergomax flexi plus i miło go wspominam.

uuu a to nie lepiej było wziąć Ergon Sitplus (Stema też ma dokładnie ten sam fotel u siebie ale nie pamiętam pod jaką nazwą) za 650 zł?


@meblujdom_pl: Główny problem u mnie jest taki, że mam 195cm plus
  • Odpowiedz
@inny_login: Na chore plecy to trzeba by przetestować może coś od Kulik system (np Classic PRO) :) Opinie są różne ale jakiś test mógłbyś przeprowadzić.

@silentpl: Flokk obił mi się o oczy, Humanscale nie kojarzę, ale Aerona od Hermana Millera chcielibyśmy mieć. Problem polega na tym, że rzeczy od HM można dosyć mocno dostosowywać + kosztują dosyć sporo jak na tutejszy rynek i sama firma nie ma tak wyrobionej marki
  • Odpowiedz