Wpis z mikrobloga

Wczoraj byłem już na n-tej randce z tindera xD
Mała (1,55cm) laska, rude włosy i "Azjatyckie" rysy twarzy. Na zdjęciach śliczna, spokojnie 8/10
To było spotkanie w stylu: "Nawet spoko, ale nigdy więcej"
Na żywo 7/10 lub 4/10. Dlaczego? To zależy od tego czy widać jej zęby xD
To był jej największy minus. Ohydne, żółte zęby i nieprzyjemny, serowy "zapach" z ust...
W sumie było spoko, podobne poczucie humoru, dużo wspólnych zainteresowań, piwo.
Normalnie bym nie pisał o tym z powodu samych zębów i nie piszę.
Chodzi o jej byłego. NAJWIĘKSZEGO BECIAKA jakiego kiedykolwiek mi było dane poznać XDD
W trakcie rozmowy poruszyła temat byłych i jakoś tak wyszło, że zacząłem ciągnąć za język po drugim piwie.
Gość po rozstaniu z nią był w dwóch innych związkach, a to babsko za każdym razem jak jej się nudziło, to bajerowała swojego ex, całowała się z nim... Fuj ( ͡° ʖ̯ ͡°) A potem chwaliła się tym jego obecnej partnerce i dawała mu kosza, więc zostawał sam XD
Kupowanie "drogiej biżuterii" za całą wypłatę na magazynie itd...
Mało tego, gość woził i odbierał ją z każdej imprezy czy nawet ze spotkań z tindera. Tak też było pod koniec tego spotkania. Zaproponowała, że mogą mnie podrzucić, ale grzecznie podziękowałem.

Ogólnie, to szkoda mi tego gościa strasznie. Pewnie jest zakochany w niej po uszy i przez to nie może zbudować nowej relacji z inną partnerką, bo gdy widzi szansę na powrót, to rzuca wszystko i ryzykuje mimo, że 3 razy się już sparzył...

#tinder ##!$%@? #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 15
@Yakuza123: a jak unikasz sytuacji typu, ze laska obraza sie, bo myslala, ze zaplacisz? Stawiasz sprawe jasno juz przed spotkaniem? Moglbys podac jakies konkretne przyklady?

Z tymi zebami to wg mnie troszeczke przesadzasz, za duzo reklam pasty do zebow. Nie kazdy naturalnie ma biale zeby jak porcelana, niektorzy maja jak kosc sloniowo i to jest naturalny odcien. Nie kazdy chce sie #!$%@? z jakims wybielaniem.
@r4do5: Nie, naturalnie tak wychodzi. Przeważnie umawiam się na piwo. Kupuję sobie, płacę i mam #!$%@?.\
Raz byłem na spacerze i pizzy, to oboje mieliśmy tylko karty, więc zapłaciłem i przesłałem jej nr. konta i kwotę do zapłaty. Oczywiście zaokrągliłem, to troszkę w dół, by nie rozliczać się co do grosza.
Jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło, by laska była oburzona moim zachowaniem xd
Jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło, by laska była oburzona moim zachowaniem xd


@Yakuza123: czyli jestes Chadem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W liceum mialem kolesia co najprawdopodniej byl pedalem i czesto łaził po kawiarniach itp. z laskami. Zawsze obiecywaly, ze mu oddadza kase, a potem mial problem z jej sciagnieciem, potrafily oddawac po 50gr xD.
@r4do5: Dlatego na pierwsze spotkanie nie chodzi się zazwyczaj w takie miejsca jeśli nie jesteś asertywny xD

Nie wiem. Mam specyficzną urodę, ale żadna nie próbowała mnie zgwałcić, więc chyba nie ( ͡° ʖ̯ ͡°)