Wpis z mikrobloga

to jest jednak dziwne, ze rano pojawił się sondaz, ktory daje Biedroniowi 3,5%, a teraz sondaz, gdzie ma 14%.


@Freza: Po prostu zlecają 20 sondaży na małej próbie i wybierają ten, który jest najbardziej korzystny politycznie.
@Radeg90:

Za kazdy sondaz trzeba zaplacic, wiec to nie jest tak, ze zlecaja 20, a pozniej publikuja 1, ktory im najbardziej na reke. Nie chce mi sie wierzyc, zeby tak bylo. To zbyt duze marnotrawstwo pieniedzy.

@PatologiiZew: wlasnie to jest jedyne logiczne wytlumaczenie, ze rozne sondazownie podaja rozne nazwy ugrupowan. Ja wiem, ze jak sie zapyta o "Wiosne" zamiast o "Wiosne Biedronia", to wynik bedzie sie roznil (tak samo to
@Radeg90: akurat nie zacząłem ich jeszcze nacechowywać, to są fakty.
1. Bosak był neofaszystą ponieważ należał do organizacja o takim charakterze. W obrazku jego polityczny kompas. Kaja Płodek również ma zdjęcia z neofaszystami.
2. Kukiz jest proepidemikiem, to potoczne określenie osoby która opowiada się przeciwko obowiązkowi szczepień.
3. Braun chciał intronizować żyda Jezusa, jest więc turbokatolem.
Zaprzeczysz?
źródło: comment_aVxshM8A02g38GnkgRisGHwKUHWdl4Wq.jpg
Kaja Płodek również ma zdjęcia z neofaszystami.


@VCO1: Jeżeli masz na mysli takie zdjecie hulające po sieci gdzie hailują to zdaje się ta dziewczyna to nie jest ona.
@PatologiiZew: Wiosna dostała 14%, gdzie w realu mają poparcia nieco powyżej progu wyborczego. Lewica Razem ma 5%, gdzie w pozostałych sondażach mają poparcie niższe od PFP, której nie ma w tym sondażu. Ten sondaż robili chyba w redakcji Wyborczej.