Wpis z mikrobloga

GARDZĘ hipokryzją różowych, które były już używane przez dużą ilość facetów na imprezach, w klubach, czy przez tindera, a same pieprzą o "seksie z miłości". GARDZĘ ścierami, które miały już w sobie multum benizów jakichś patusów, a same udają święte. GARDZĘ szmatami, które twierdzą, że "facet, który korzysta z dziwek jest skreślony!!11", a same się pieprzą bez uczucia, po pijaku i w dodatku nie zabezpieczając się. Taki obraz wasz #rozowepaski i waszej hipokryzji.
#przegryw #pytanie #tfwnogf #stulejacontent #hipokryzja
  • 54
  • Odpowiedz
@mokry_sen_polonisty: przecież to jest jakieś abstrakcyjne pojęcie "zużyta". Cipka nie mydło, więc się nie rozmydli. Jakie to ma znaczenie? Ja nikogo nie rozliczam z jego przeszłości, dorośli jesteśmy, róbmy co chcemy, nikt nam nic zabronić nie może, ale nie zapominajmy, że różni ludzie mogą mieć na nasz temat różne zdanie i mają prawo je mieć, ot tyle.
W zasadzie nie wiem dlaczego mnie połączyłaś z tym pytaniem ¯\_(ツ)_/¯.
  • Odpowiedz
@para456: ale wiesz, że ja i OP to dwie różne osoby, prawda? On może mieć inne zdanie, za które ja nie odpowiadam i może mieć jakie sobie życzy. IMHO po prostu dziwne dla mnie było by dawanie #!$%@? o #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°) w sensie życie seksualne, jakichś obcych osób.
  • Odpowiedz
@para456: Nie wiem czego oczekujesz, ale daje ci randomowy wpis:
@dioxyna: Wpis kopiuj wklej(pominę jakąś całkowicie #!$%@?ą logikę)- "Wytłumaczę Ci to tak, kochasz się po imprezie z łaską 10/10 która jest na Ciebie napalona. Druga opcja kochasz się z brzydką babą 2/10, starszą od siebie, nieatrakcyjną, która Ci płaci za to kasę i tak kilka razy dziennie, chyba będziesz miał różne odczucia w tych różnych sytuacjach?" ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@GreatMajster: no i co tutaj jest nie tak?ona tylko pokazuje, co w naszej kulturze jest lepiej przyjmowane.
Ale moim zdaniem przegrywy moga liczyć tylko na pristytutki, więc nie przejmuj się jej wpisem, Tobie tylko diva zostaje
  • Odpowiedz
@GreatMajster: to tylko po to by udowodnić Ci różnicę, bo uważasz, że jej nie ma a jest w tym jak kobieta odbiera sex gdy jest #!$%@?ą a gdy chce po prostu z kimś być :) ale dalej będziesz zaprzeczał, że to to samo, żeby nie popsuć sobie światopoglądu
  • Odpowiedz
@dioxyna: Ale ja nie patrzę na to z waszej perspektywy. Dla każdego faceta jednorazówka to jednorazówka i tyle. Na siłowni(kiedy jeszcze na nią chodziłem) poznałem faceta, który stwierdził, że "burdele to lepsza alternatywa od chodzenia po klubach/ łażenia na imprezy." Szmata to szmata - co za różnica, czy z tindera/imprezy, czy z roksy? ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@para456: nie umiesz czytać? Moja pierwsza odpowiedź w tym wątku jest skierowana do innej osoby niż OP, nie do końca na ten sam temat który on poruszył, a na temat prostytutek. OP porusza temat hipokryzji różowych, prostytutki nie są głównym tematem. OPowi nie widziałem potrzeby odpisywać, rozumiesz już, czy jakoś ci to mam dodatkowo rozrysować? Poza tym co ja, jakiś moderator jestem żeby ludziom uwagę zwracać?

chyba żywisz ukryte homoseksualne uczucia,
  • Odpowiedz
@TestoDepot: oho, taki wsciekly. Sperma juz uciska ci zwoje mózgowe, czy to jeszcze nie ten etap?
Przeg®yw na zawsze nim pozostanie, tak sano, jak zawsze będzie skrywał swoje homoseksualne fantazje. Taki świat, nic nie zrobisz. Tylko pomyśl, co bedzie, kiedy Twoi rodzice umrą. Z kim zostaniesz?
  • Odpowiedz
@para456: odstaw wykop, bo coś ci się roi w głowie. Nic mnie nie uciska, a to dlatego chociażby, że stać mnie żeby za całkiem nieduże pieniądze kiedy uznam za stosowne zrelaksować się z miłą panią ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Co do jakichś fantazji to nie wiem jak Ty i nie wnikam, ale moje wszystkie są zaspokojone, a wśród nich nic związanego z tą samą płcią się nie
  • Odpowiedz
@TestoDepot: z pania, ktora udaje miłą

Tak, z roksankami do 60. Ba, po 80. dupkę ci podetrą.

Nie rozumiem, dlaczego te p0lskie przeg®ywy się tak oszukują...
Jesteście na dnie społeczeństwa, malo tego, jesteście nawet może pod nim i tylko stukacie palcem.
Przeg®yw jest taki całe życie, nic tego nie zmieni, nawet jego własne oszukiwanie się
  • Odpowiedz
z pania, ktora udaje miłą


@para456: grunt, że robi to bez zarzutu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak, z roksankami do 60. Ba, po 80. dupkę ci podetrą.

Klient płaci, klient wymaga moja droga, tak działa wolny rynek.

Nie rozumiem, dlaczego te p0lskie przeg®ywy się tak oszukują...

Jesteście na dnie społeczeństwa, malo tego, jesteście nawet może pod nim i tylko stukacie palcem.
Przeg®yw jest taki całe życie, nic
  • Odpowiedz