Wpis z mikrobloga

Dzisiaj zaprezentowano na targach nowe siedzenia dla tanich popularnych linii lotniczych. Tym sposobem, bazowy Boeing 737, będzie mógł zabrać na pokład nawet do 320 osób. Pozwoli to na obniżenie kosztów biletów nawet o 40%! Pierwsze samoloty w tej konfiguracji mają wystartować już w 2021 roku.
Znajdzie się ktoś chętny na przemęczenie 3-4 godzin lotu, żeby kupić o prawie połowę tańszy bilet? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ciekawoski #samoloty #podroze
KYK_ - Dzisiaj zaprezentowano na targach nowe siedzenia dla tanich popularnych linii ...

źródło: comment_K0GnDZQkvkTJAbuZzXOQFqsMuRL5oXh2.jpg

Pobierz
  • 25
@KYK_: Czytałem kiedyś opinię inżyniera, że według badań najbezpieczniejszy samolot to taki, w którym ludzie siedzieliby tyłem do kierunku lotu i nie byłoby w nim w ogóle okien. Problem jest taki, że nikt by do takiego czegoś nie wsiadł...
@creative1222: jest pewna rzecz, która poprawiłaby i bezpieczeństwo i mogłaby mieć wpływ na ceny biletów - ważenie pasażerów. Zajmowałem się zawodowo wyważaniem samolotów i absurdy do jakich może dochodzić na niektórych rejsach są przerażające. W systemie wątły 15 latek i spasiony amerykaniec wyglądają dokładnie tak samo. Wyobraź sobie że na jednym rejsie siada wycieczka spaślaków w przednich rzędach, a wycieczka szkolna w tylnych. Samolot nie podniesie nosa i nie oderwie się