Wpis z mikrobloga

@AdamBetka: Odkąd z ramienia Ambrosus rozpocząłem pisanie tego blogu, już kilkukrotnie bliscy znajomi pytali się, czy moje konto na Facebooku zostało przejęte przez "wirusa".

Niestety dla niektórych, jednak wszystkie teksty są jak najbardziej pisane przeze mnie. Kryptowalutami interesuje się od ponad dwóch lat, a że również uwielbiam pisać, to postanowiłem w tym roku połączyć obie pasje.

Usłyszałem kiedyś słowa, że im więcej zaczynasz wiedzieć o Bitcoinie i kryptowalutach, tym rośnie twoje zainteresowanie nimi, a także pozytywny odbiór tej technologii. Dlaczego pozytywny możecie słusznie spytać?

Gdyż dopiero wtedy człowiek zaczyna oddzielać wszystkie mity i nieprawdziwe legendy które narosły wokół kryptowalut na przestrzeni lat. Nie śmiem porównywać kryptowalut i ludzi w nie zaangażowane do jakiejkolwiek "grupy" uciskanej w Polsce. Niestety, przez to jak związane są one z finansami, a także przez ogromną liczbę nieuczciwych osób niejednokrotnie oszukujących ludzi zasłaniając się kryptowalutami, lub naciągających ich na nieuczciwe inwestycje, nie mających w zasadzie nic wspólnego z krypto, a jedynie ukrywających się pod takim szyldem, mamy to co mamy.

Dołóżcie do tego jeszcze wahania kursowe samego Bitcoina, krzykliwe nagłówki świetnie sprzedające się w mediach, typu: "Bitcoin znów bezwartościowy", KNF zamykający legalnie działające, prężnie rozwijające się polskie biznesy związane z kryptowalutami, a otrzymamy to co mamy.

Czyli kompletny brak świadomości Polaków o technologii, która być może odegra kluczową rolę w kształtowaniu się wielu przyszłych procesów gospodarczych.

Dlatego, pomimo że nie raz wyśmiewano to co robię, ogromnie się cieszę, że mogę dzielić się na tym blogu swoją wiedzą z zakresu kryptowalut. Robię to, bo cholernie to lubię. Jeśli choć jedna osoba wyciągnie z tego coś pożytecznego - moje serce będzie się niezmiernie radowało.

Kończąc ten manifest, zapraszam Was do najnowszego opracowania na blogu. Jest to w zasadzie część druga mojego przeglądu trendów branży żywieniowej i farmaceutycznej.

Dziś dowiecie się jaki ogrom zmian zachodzi w lekach i produktach medycznych, a także jaką rolę odegrają w owych zmianach technologie takie jak - blockchain i IoT (Internet Rzeczy). I uprzedzam, nie jest to zwykłe lanie wody o blockchainie który zmienia świat, ale solidne podejście do realnych problemów. Bez żadnych bajek, konkretnie.

https://ambrosus.pl/trendy-w-branzy-farmaceutycznej-blockchain-rewolucja/

#kryptowaluty #bitcoin #ethereum #btc #technologia #polska
  • 6