Wpis z mikrobloga

To już koniec.
Od ponad 9 tygodni testuję się na hiv co 3-4 dni po tym jak dotknąłem końcówką penisa muszli klozetowej w hostelu, a dziś znów dotknąłem deski klozetowej w mieszkaniu w którym mieszkają 4 inne osoby - 2 kobiety i 2 mężczyzn.
Dotykam - na szczęście sucho. Patrze a tam zaschnięta krew tuż obok tego miejsca gdzie dotknąłem, prawdopodobnie któraś dziewczyna dotknęła tamponem.
Zadzwoniłem do dziewczyny ze z nią zrywam, myślę też żeby wyprowadzić się z Krakowa z powrotem do Ojca.
Choć tak naprawdę to najbardziej sensowne w tej sytuacji jest samobójstwo.
#depresja #przegryw
  • 19
@hansschrodinger: mówiłem psychiatrom.
Biorę leki przeciwlękowe i nawet działają i nie ma skutków ubocznych, ale muszę je brać stale bo mam zaraz myśli samobójcze.
Zastanawiam się czy pójście do pracy by mi nie pomogło ale wątpię żeby w tych czasach ktoś mnie zatrudnił bo nie jestem Ukraincem a w dodatku CV mam #!$%@? praca w CERN i 6-letnim bezrobociem.
@hansschrodinger: nie jest tak lekko z terapią że potrzebujesz i masz termin już jutro.
Byłem u jednej kobiety i jestem jeszcze raz z nią umówiony ale ona mi mocno nie odpowiada, po wyjściu od niej było dużo, dużo gorzej niż przed, bardzo mnie nastraszyła.
Napisałem do innego psychiatry ale u niego najwcześniejszy termin to czerwiec-lipiec.

Z dziewczyną to ona nie dała się rzucić.
Musiałbym twardo wyjechać z Krakowa i nie wracać.
@aardwolf:

Z dziewczyną to ona nie dała się rzucić.

Musiałbym twardo wyjechać z Krakowa i nie wracać.

Dobra różowa, gratuluję.

Napisałem do innego psychiatry ale u niego najwcześniejszy termin to czerwiec-lipiec.

cieżka sprawa, sam chodzę do jednego i terminy zwykle są dosyć przystępne. może próbuj do innego?
ale czy ty w ogóle zdajesz sobie z tego sprawę ze twój strach przed hiv to jest choroba (jakaś fobia chyba)?? nikt normalny tak
@aardwolf: i co z tego że wyglądali na nieszcześliwych, ale to nie powód aby mieć niską samoocenę bo się tam pracowało. jesteś wykształcony, masz doswiadczenie w trudnej pracy, to są powody aby mieć normalną samoocenę, każdy na wykopie ci tak napisze. masz skrzywione postrzeganie własnej osoby.
Nie daj sie mirek chorobie, ja walczę i też tobie tego życzę.