Wpis z mikrobloga

@LaserRock46AND2: i niech jeszcze pozwolą komuś zrobić F1/F2 na androida tak jak to sie stało z Tormentem i Baldurami.

@wojna: o kurde, commandos w świecie Fallouta, ale to by było zajebiste.
  • Odpowiedz
@jos: Z tego co mi wiadomo Jagged Alliance nie był w śwecie Fallout'a, a jest tym co Fallout Tactics, czyli grą taktyczną (co prawda bardziej rozbudowaną).
  • Odpowiedz
Fallout Tactics.


@TrueGrey: czyli poczatek #!$%@? bethesdy... Nie wiem jakim torem mysla ludzie w tych firmach ale najprostszy sposob zeby zarobic to wielki powrot klasyki i najnowszy fallout z poprawiona grafika z fallouta 1 i 2 + nowa fabula i wiekszy wklad w cinematiki (pokroju warcrafta 3).
S.....u - > Fallout Tactics.

@TrueGrey: czyli poczatek #!$%@? bethesdy... Nie wiem...
  • Odpowiedz
@Sam_w_domu: Nie rozumiem, co ma wspólnego oryginalny Fallout Tactics z Bethesda? Pomijając to, nie wiem skąd ten cały hejt ne tę grę, chyba że ktoś ma jej za złe, że nie jest RPGiem jak poprzednie gry z uniwersum.
  • Odpowiedz
@TrueGrey: Mnie po prostu nie podeszla. Nigdy nie lubilem Commandos a tactics to polaczenie wlasnie tego i Fallouta ¯_(ツ)_/¯

co ma wspólnego oryginalny Fallout Tactics z Bethesda


@TrueGrey: nic ale bethesda ma prawa do marki wiec tylko oni moga zrobic taki powrot.
  • Odpowiedz
Oj dużo bym dał za oficjalny remaster F1, F2, i może wszystko co było dalej, dla samej fabuły. Ciężko czasem wracać do pikseli :(
  • Odpowiedz
  • 1
@rhqq

Oj dużo bym dał za oficjalny remaster F1, F2

Ciężko czasem wracać do pikseli :(

Restoration project naprawdę robi robotę, spróbuj. Albo może Wasteland 2?
  • Odpowiedz
@emesc: wasteland 2 mam, grałem, jakoś nie ma klimatu falloutów. fajny postapo, ale nie przemogłem się. wasteland 1 byl lepszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz