Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Bardzo lubię seks. Bardzo. Chciałabym spróbować w 3, w dowolnej konfiguracji, ale boję się coś takiego zaproponować mojemu facetowi. Jesteśmy razem prawie 3 lata, jest nam wspaniale. Jeśli z kimś miałabym się odważyć to tylko z nim. Boję się jednak, że odbierze to jako zdradę, a ja mam na myśli czysty fun. Jest w ogóle sens zaczynać rozmowę? Czy to tylko dla singli i zbyt wielkie obciążenie dla zaufania w związku? Pszypau? (,)
#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie

Proponować?

  • Tak 45.8% (1106)
  • Nie 27.5% (663)
  • Pszypau f uj 24.4% (590)
  • *Inne - komentarz 2.3% (56)

Oddanych głosów: 2415

  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: jak nie porozmawiasz, to sie nie dowiesz ;)

a w koncu w zwiazku powinno sie rozmawiac o wszystkim, w tym takze o swoich fantazjach ;)
jak bedziesz szczera i powiesz na co masz ochote, to nie powinien tego odebrac jako zdrade
i niewatpliwie konfiguracja z koleżanką pewnie mu bardziej bedzie odpowiadac ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: napewno dla faceta to sama przyjemność jak widzi że jego kobieta jest zapinana przez jakiegoś randoma.

Z kolei gdy zobaczysz jak on zapina jakąś randomke I rucha ja lepiej od ciebie, to napewno będziesz z niego bardzo dumna ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Zaproponuj koleżankę. Na 99,99% będzie zadowolony. Jeśli jest to koleś z którym po 3 latach nie wiesz czy możesz zaproponować faceta do trójkąta to znaczy że nie możesz - nie będzie zadowolony. Jeśli przerobicie trójkąt z koleżanką to dopiero wtedy pomyśleć o trójkącie z facetem, ale to z kolei powinien on zaproponować (taka zasada). Jednak jeśli bardzo ci zależy to możesz sama zaproponować co będzie znacznie łatwiejsze do przyjęcia
  • Odpowiedz
Ja to bym chciał mieć biseksualną dziewczynę. Normalnie związek, ale wspólnie można komentować tyłki dziewczyn, a czasem nawet jakąś zaprosić. Coś cudownego.
  • Odpowiedz
@Greensy: Kiedyś zawędrowałem na jakieś babskie forum (jakaś kafeteria, czy coś) i różowa się żaliła, że sama zaproponowała swojemu niebieskiemu trójkącik z jej koleżanką, a potem (w trakcie) strzeliła focha i wyszła, bo niebieski "z większym zapałem" ruchał koleżankę niż ją XDDDDDDDDd
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Pytanie o takie rzeczy obcych ludzi jest bez sensu. Każdy człowiek jest inny i posiada inną wrażliwość i podejście do świata. Skąd mamy wiedzieć, czy Twój facet jest chętny na taką zabawę? Ja bym nie chciał trójkąta z moją dziewczyną bo nie lubię się dzielić. Tak samo nie chciałbym trójkąta z jej koleżankami. Wg mnie trójkąt to już jakiś rodzaj dewiacji. Nie ma takiej opcji żebym się zgodził, a
  • Odpowiedz