Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Bardzo lubię s--s. Bardzo. Chciałabym spróbować w 3, w dowolnej konfiguracji, ale boję się coś takiego zaproponować mojemu facetowi. Jesteśmy razem prawie 3 lata, jest nam wspaniale. Jeśli z kimś miałabym się odważyć to tylko z nim. Boję się jednak, że odbierze to jako zdradę, a ja mam na myśli czysty fun. Jest w ogóle sens zaczynać rozmowę? Czy to tylko dla singli i zbyt wielkie obciążenie dla zaufania w związku? Pszypau? (,)
#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #s--s

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie

Proponować?

  • Tak 45.8% (1106)
  • Nie 27.5% (663)
  • Pszypau f uj 24.4% (590)
  • *Inne - komentarz 2.3% (56)

Oddanych głosów: 2415

  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ponczo88 racja, dowolna, zatem równie dobrze może być 2m1k, do którego nawiązałam, jednak chyba s--s kobiety z kobieta wciąż jest seksem z kimś trzecim, w zasadzie rozumiem czym kierują się mężczyźni, którzy twierdzą że taka konfigurację jest im łatwiej zaakceptować, ale nie umiem sobie technicznie tego wyobrazic, momentu w którym ludzie się ze sobą witają, zapraszają do mieszkania, o czym rozmawiają xd momentu w którym przechodzą do rzeczy... ciężkie to i
  • Odpowiedz
@typiara_z_wykopa: mało kiedy wyglada to tak ze spotykają sie u kogoś, rozbierają i ruchaja:)
Najczęściej wcześniej jest kawa, kolacja gdzieś na mieście, jeśli wszystkim osobowości pasują i sie dogadują to ida do domu/hotelu sie zabawić:) najważniejsza w związku jest rozmowa... niech powie co jej sie marzy, może akurat on ma podobne fantazje tylko sie wstydzi? Niech ludzie zaczną ze sobą rozmawiac, to wiele ułatwi:)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: po prostu o tym z nim porozmawiaj, ale nastaw się od razu na to, żeby zrezygnować z pomysłu i więcej do niego nie wracać, jeśli się nie zgodzi. Nie naciskaj i nie mów, jak bardzo tego chcesz spróbować - powiedz, że takie myśli Ci chodzą czasami po głowie i porozmawiaj na początku bardziej teoretycznie. Dowiesz się od razu, czy jest sens.

Osobiście nie wyobrażam sobie trójkąta z kimś innym
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@AnonimoweMirkoWyznania: @Greensy: To zależy czy któreś z was jest biseksualna. Jeśli oboje jesteście hetero, to raczej jedna osoba (w zależności od płci tej trzeciej) będzie się słabo czuła wtedy, bo kto by chciał mieć w łóżku trzecią osobę, która nie jest dla tej osoby atrakcyjna seksualnie? Albo jeśli tą trzecią osobę znało by dobrze tylko jedno z was?

Z mojego doświadczenia wynika, że aby nie czuć się c-----o
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: tzn tak, powinnaś z Nim o tym porozmawiać :D Jestem ekspertem od 3jkątów. Ale z miejsca chciałem przestrzec? NIE BIERZ PRZYJACIÓŁKI!!!!! To 1. 2, zastanówcie się czy na pewno tego chcecie. No i pytanie o płeć 3ciej osoby xddd On może też chce 3jkąt z 2ma dziewczynami? :D
  • Odpowiedz
@MrFisherman: ale temat dobry. Okazuje się, że niewiele osób się godzi na coś takiego. Mało tego, nawet jak to zrobią to niektórzy mają problem ze spojrzeniem na partnera w ten sam sposób. Kobiety miewają problem z zaufaniem, mężczyźni natomiast jakiś wstręt odczuwają. Ja bym nie chciał się dzielić 2gą połówką. No chyba, że bym jej nie kochał, wtedy i 5 dziewczyn spk
  • Odpowiedz