Wpis z mikrobloga

halo #moderacja @Moderacja ( ͡° ʖ̯ ͡°)

2 razy usunęliście mój wpis bez żadnej informacji, pierwszy który opisywał sytuację wraz ze zdjęciem mordy typa który mazał sprayem po szybach w centrum #warszawa z pytaniem czy ktoś kojarzy typa.

Drugi wpis z pytaniem czemu poprzedni spadł z rowerka, skróconym opisem sytuacji, bez zdjęcia typa, z pytaniem gdzie to mogę zgłosić itp.
drugiego wpisu nie zdążyłem zarchiwizować, dopiero po jakimś czasie znajomy do mnie pisze "ty, usuwałeś swój drugi wpis?".

Tymczasem, wpis ten ze zdjęciem złodzieja wisi od 16h (NIE MAM TEGO ZA ZŁE, WRĘCZ BARDZO DOBRZE ŻE WIDAĆ TĄ ZŁODZIEJSKĄ MORDĘ! pytanie tylko, czemu moje wpisy spadły ale ten nie ( ͡° ʖ̯ ͡°))
https://www.wykop.pl/wpis/40322163/znamy-pana-bo-jak-wracalem-dzis-po-9-z-silowni-to-/

Czemu moje wpisy są usuwane? ( ͡° ʖ̯ ͡°) To źle, że ktoś chce działać gdy widzi jak jakiś "brainlet" "taguje" swoimi wysrywami miasto?
Daleko mi do podejścia "należy mi się mój wpis, #moderacjacontent hehe kto tam siedzi co za debile" ale no serio nie wiem o co chodzi ( ͡° ʖ̯ ͡°).
#csiwykop #patologiazmiasta
Madin5 - halo #moderacja @Moderacja ( ͡° ʖ̯ ͡°)

2 razy usunęliście mój wpis bez ża...

źródło: comment_JInhRVBXppItvJueRj0fv4ladTJ6sUgp.jpg

Pobierz
  • 2