Wpis z mikrobloga

@Veno86-grze: w kierunku kościoła ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wszystkim na dobre wyjdzie jeśli poziom wiary w bajeczki (a co za tym idzie wpływy kościoła, również na politykę, pieniądze i ilość molestowanych dzieci spadną) spadnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@petrodolan:

biedoty intelektualnej

To ty obrażasz ludzi bo mają inne zdanie, a nie ja.

Dalej nie widzę, żeby były jakieś dowody na to, że Urban wiedział jaka jest prawda. Z resztą czy to ma jakieś znaczenie? Nie on to kto inny by czytał z kartki.

Przeczytaj sobie jego biografię. Były okresy, że on walczył z władzą, ale to były lata 60 i 70. Wtedy jeszcze nie protestowali na masową skalę bo
  • Odpowiedz
@petrodolan nie, po prostu dla konserw coś musi być czarne albo białe. Jeśli takie nie jest to styki konserwy się przegrzewają. A Urban właśnie jest taką postacią wielowymiarową, w dodatku jest najinteligentniejszym człowiekiem w tym zapyziałym kraju ))¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
#!$%@? sie do akcji ktore nikomu nie szkodza, naprawde trzeba miec bagno w glowie


@In_thrust_we_trust: mieszkancy Czestochowy maja odmienne zdanie.

No i to nie jest #!$%@? sie, a humorystyczny obrazek, dosc smieszne uzycie popularnego powiedzenia w kontekscie pielgrzymki. Czy uraga to pielgrzymom? - watpie. Bo to mniej wiecej na tym samym poziomie, jak dzieciaki krzyczace do siebie twoj stary to...

Tylko blagam, nie wyjezdzaj mi to z obrazaniem uczuc religijnych
  • Odpowiedz
@ZasilaczKomputerowy: stwierdzam fakt - wulgarny humor jaki prezentuje Urban raczej nie jest skierowany do intelektualistów. Myślę że można z dużą swobodą powiedzieć, że Urban wiedział, albo przynajmniej podejrzewał, że Przemyk, Popiełuszko i wielu anonimowych jest zabijanych z powodów politycznych (o Popiełuszce też wypowiedział pare słów). No chyba, że jesteś z tych, którzy potrzebują dowodów np na to, że Hitler wiedział o holokauście. Na szczęscie, dla większości ludzi Urban zostanie zapamiętany jako
  • Odpowiedz