Wpis z mikrobloga

@petrodolan: Humor Urbana jest skierowany dla ludzi których śmieszy humor Urbana. Zdziwiłbyś się co śmieszy doktorantów na UJ, ale nie będę Ci niszczył twojego wyidealizowanego świata. Można swobodnie powiedzieć że papież polak gwałcił małe dzieci patrząc na poszlaki. Ja tak jednak nie twierdzę bo nie mam dowodów. Mam gdzieś jak zostanie zapamiętany Urban przez większość, bo większość tego kraju głosuje na Prawo i Sprawiedliwość, co już z całą pewnością świadczy
  • Odpowiedz
@Karl_Tofel: Przecież sam się promuje i nawet mu to nieźle idzie. Przynajmniej robi to za swoją kasę, a nie jak partie czy kościół za cudzą. Jego naturalna opozycja jest przy władzy od wielu lat. Nikt mu nie postawił żadnych zarzutów o działalność w PRL, więc nie wiem o czym jest dyskusja. Kolejka winnych, którzy doprowadzili do takiego stanu rzeczy jaki był w latach 80 jest długa, a on z całą
  • Odpowiedz
@Tomba no widzisz ty chodzileś i spotkałeś wielu fajnych ludzi, a wielu chodzi po to żeby u boga " wychodzić " sobie to czego się chcę. Naprawdę nie kumasz o co chodzi?
  • Odpowiedz
@ZasilaczKomputerowy: Nie każda osoba z tytułem magistra jest intelektualistą, ani osobą o wysokiej kulturze, więc nie do końca rozumiem twój argument. Tak samo nie każda osoba potępiająca Urbana jest pisowcem, czy "solidaruchem".

Jakie poszlaki sugerują że JP2 gwałcił kogokolwiek? Zgodziłbym się natomiast, że są poszlaki że JP2 wiedział o pedofilii w kościele. Jestem przekonany że w tym wypadku same poszlaki ci wystarczają na wydanie odpowiedniego osądu o jego osobie. W
  • Odpowiedz