Wpis z mikrobloga

@Cumpelnastodwa: Wiem, Ale trace czas nieraz na tych lekcjach, nic sie nie moge dowiedziec z lekcji i trace 9h w tygodniu.. Jakies 3 na 13 osob chce zdawac egzaminy na technika reszta wyjebka "bo im to niepotrzebne" @dyktus to u mnie zamawiacie cos- tak - no i zajebiscie xD
@KTMZ: Dawno temu, moim nauczycielem sys. operacyjnych była pani z biologii, z pozostałych jacyś elektrycy i elektronicy - nauczyciele rzecz jasna czyli nie praktycy, tak tak ci sami co dziś 1000+ chcą dostać za nic. Lekcje wyglądały tak, że graliśmy w żużel albo małyszomanię na starych kompach, nowe kompy z przetargu ciągle były zaplombowane przed użytkiem ;D. Programowanie to jakiś pascal i algorytm gotowania jakja i tak przez dłuższy czas ;).
@Sidroff: Coz, moze uczac sie sam zdam jakims cudem te egzaminy, a TI ze wzgledu na latwiejsza nauke, wole czas webdevowi poswiecic niz zakuwac w liceum i chja potem miec
Coz, moze uczac sie sam zdam jakims cudem te egzaminy, a TI ze wzgledu na latwiejsza nauke, wole czas webdevowi poswiecic niz zakuwac w liceum i chja potem miec


@KTMZ: Egzaminu z języka polskiego nie zdasz, zaufaj mi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A jeśli języki programowania w twoim wydaniu są napakowane tyloma błędami co język polski w twoim wydaniu, to chyba byłoby lepiej gdybyś został piekarzem, bo