Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak powiedzieć delikatnie różowdmu że ma troszkę kg za dużo i mogłaby nad sobą popracować?

Gdy ja poznałem 2 lata temu było dużo lepiej, ale obecnie je bardzo dużo słodyczy, czipsow i fastfoodow. Często jest tak że chodzimy na spacery, często w góry jeździmy na wędrówki, ale ta jej dieta powoduje że wygląda jak wygląda... Czasami przez cały dzień potrafi jeść tylko czipsy, cukierki, potem na obiad jakąś pizza z piekarnika, na kolacje frytki.

Macie jakieś rady jak to rozwiązać i czy ktoś z was miał podobny problem?

Chciałbym zaproponować różowemu siłownię tylko nie wiem jak dla różowych wygląda kwestia treningu i diety, jak wygląda proporcja makroskladnikow i zapotrzebowanie kaloryczne.

#rozowepaski #dieta #silownia #sport #zwiazki #gorzkiezale

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 26
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: z taką dietą twojej różowej waga to tylko jeden z nadciągających problemów, cera zdrowie, włosy, paznokcie wszystko. Propozycja siłowni dobry pomysł no i może wymyśl gadkę, kochanie wiosna, dużo nowalijek może pogotujemy razem coś świeżego.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: najgorsze jest to, że nieważne jak podejdziesz to i tak się obrazi. Powiesz jej, że chciałbyś żeby jadła więcej warzyw (dla zdrowia), to się obrazi. Powiesz, że kiedyś ważyła mniej, to się obrazi (bo jej jest tak dobrze, więcej tłuszczu do kochania hehe). Powiesz, że chciałbyś robić sport razem, to powie że przecież jest aktywna.

1/100 zadziała normalnie, ale to wypadkową przypadku. Pamiętaj 1kg więcej na trzy miesiące to niby
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania porozmawiaj z nią normalnie i na spokojnie, powiedz że się martwisz. Przecież to nie tylko o wygląd, ale przede wszystkim o jej zdrowie chodzi, jak będzie się tak źle cały czas odżywiać to może się to źle skończyć. Mój kuzyn przez takie paskudne odżywianie trafił do szpitala, teraz zmądrzał, bo nie chce powtórki. Nie mówię, że ma całkiem ze wszystkiego zrezygnować, ale może ograniczyć. Najważniejsze, to rozsądnie podejść do odżywiania.
  • Odpowiedz
Powiedz normalnie. Na początku pewnie się trochę obrazi, bo może być jej przykro, ale jeżeli jej zależy to będzie chciała się tobie podobać i weźmie się za siebie.
  • Odpowiedz
@WaniliowaBabeczka: dokładnie, przecież to nie jest dziecko, żeby robić jakieś zawoalowane podchody, jak tu niektórzy piszą. Może byśmy coś tam..., jakby się miała nie zorientować, że w zamaskowanych propozycjach chodzenia na siłownie i gotowania zdrowych posiłków chodzi nie chodzi o to, że niedługo jej dupa będzie miała własną grawitację.
Normalna rozmowa, wsparcie, jak nie pomoże to sio tuczniku.
  • Odpowiedz