Wpis z mikrobloga

@surlin: Facet, z którym prowadziłem rozmowę(1 z 3 osób) po wyjściu powiedział, że no stress, że nie powinien mówić, ale na 99.9% mam tę robotę. Widział, że mi zależy, dobrze wypadłem w jego oczach i w moich też uważam, że spoko. Do piątku mają mi dać znać :)
  • Odpowiedz
@wicked93: mój facet poszedł do pracy gdzie byli tacy jak ty. Jak zaczął z nimi jak cywilizowany biały człowiek rozmawiać o zarobkach to okazało się, ze on z półrocznym doświadczeniem na dzień dobry dostał 500pln mniej niż koleś który robił tam już 3 rok. Dostał 5k tamten koleś miał 5,5k. Po kolejnym pol roku zmienił robotę na 7,5k, tamten koleś dalej robi za to 5,5k.
Powodzenia ci życzę z takim
  • Odpowiedz
@wykopowiczka69: I właśnie dlatego ludzie w PL nie lubią rozmawiać o zarobkach - przez zjadliwość takich ludzi jak ty, którzy zamiast do tematu podejść rzeczowo i obiektywnie, traktują to jako świetną okazję do pojechania komuś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pantegram: no wiadomo, rozmawianie o zarobkach to zajadliwosc, nie rozmawianie to frajerstwo. Takim biedakom jak dupa pęka nawet jak ktoś zarabia 5pln więcej, ale pocieszę cię, zarobki robola na taśmie nikogo nie interesują wiec i tak nikt cię o nie nie będzie pytał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wicked93: no i widzisz, tysiąc komentarzy i dalej nie rozumiesz ze meritum nie jest to czy zarabiasz miskę ryżu czy dwie tylko twoja mentalność i podejście, ze dżentelmeni o kasie nie rozmawiają.
Tylko ze oni ja maja ( ͡° ͜ʖ ͡°) a ty nie jesteś żadnym dżentelmenem.
  • Odpowiedz