Wpis z mikrobloga

Przy okazji ostatniej dziwnej porażki #lks zacząłem czytać co się dzieje w #widzew i widzę że atmosfera nie jest za wesoła, o ile ŁKS można tłumaczyć zmęczeniem, wypadkiem przy pracy czy dziwną postawą sędziego i to dopiero jeden mecz po 7 miesiącach bez porażki to tam już nie jest tak fajnie. Jak tak dalej pójdzie to jeden i drugi awans pozostanie w sferze marzeń a derbów #lodz już nie dożyje.. co się dzieje?

#pilkanozna #1liga #2liga
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sepzpietryny: tak, Łódź derbów nie dożyje bo ŁKS będzie królował w ekstraklasie a Widzew spadnie znowu do 3 ligi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gratuluje wyobrazni

Jestem dobrej myśli, chyba 10 czy 11 meczow z jednym zwyciestwem a i tak jest miejsce premiowane bor eszta tez sie nie spieszy.
  • Odpowiedz
@Sepzpietryny: Nie no, piłkarze wczoraj grali jak mogli, brakło wykończenia. Nawet w 10 Puszcza nie istniała, jedna akcja z autu praktycznie przez cały mecz. Za wcześnie zdjęty Kujawa, trochę kontrowersyjny sędzia i gorszy dzień na strzelanie(zdarza się). Ja ciągle wierzę, ale odetchnę z ulgą jak wszystko się skończy dopiero. Pamiętam ciągle mecz na Ursusie i jakie emocje wtedy były, darcie się do Kołby, że parkiety przegrywają z Lechią... Po tym
  • Odpowiedz
@Sepzpietryny: @WhiteRaven12: wszystko póki co w nogach łódzkich piłkarzy, wiec na razie nie ma co panikować.
ŁKS ma ogromną szansę, wszystko się pewnie rozstrzygnie w 3 najbliższych kolejkach. A Widzew. Widzew to już jest w 1lidze bo tam prawdziwy wyścig żółwi do awansu. W sumie nieco podobnie jak w zeszlym sezonie. No chyba że znowu Smude zatrudnicie xD
  • Odpowiedz
@Sepzpietryny: Po wyjściu z niedzielnego meczu ŁKSu pierwsza myśl, która mi się nasunęła to to, że zaczęli się podkładać i nie będą chcieli awansować. Widzew zaś mimo fatalnego stanu gry to już właściwie chyba jest w 1 lidzie. Obstawiam derby na jesień.
  • Odpowiedz