Wpis z mikrobloga

Elo mirasy, szukam pierwszego stażu w #it w #krakow i natrafiłem na ofertę z comarchu, Python + AI/ML. Część pythonowa mi bardzo odpowiada, jednak o tej drugiej mam blade pojęcie (temat mnie interesuje, ale dopiero zaczynam go zgłębiać).
Czy miał ktoś styczność z tego rodzaju stażem w comarchu i mógłby opisać jaki poziom wiedzy jest wymagany na teście rekrutacyjnym? Koniecznie chciałbym znaleźć staż związany z pythonem, nie wiem tylko czy do czasu testów zdąże się wystarczająco dużo nauczyć z zakresu AI/ML (testy są chyba pod koniec kwietnia)
Ewentualnie może polecacie jakiś pythonowy staż w innym miejscu?
#staz #programista15k #python
  • 8
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@krabar: jak ja mam was dość - anony które naczytaly się past innych anonow a gówno wiedzą o firmie - ciekaw jestem gdzie ty pracujesz i za jakie pieniądze

@nienawidzejanka: pracowałem długo w Comarchu, na różnych stanowiskach zaczynając od stażu właśnie. To dobra firma z fajnymi ludźmi, zajebistymi projektami i do nie dawna dość januszowym podejściem do kwestii wypłat - moje zdanie jest zawsze takie - jak jesteś w stanie
@powaznyczlowiek: twoje zdanie moglbym typie podsumować tak samo - opinia jakiegos anona. nie zesraj broniąc sie, broniąc tego grajdołu z prezesem, o przepraszam, profesorem, biadolacym na zachodnie korporacje.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krabar: Janusz to kosmita z innej planety, ale nijak się to ma do działalności firmy i zespołów w niej - ja za 4 lata pracy nie widziałem typa ani raz. No ale teraz już przynajmniej wiemy skąd twoja dogłębna "wiedza" o tym jak się tam pracuje XD
@powaznyczlowiek: mnie w sumie zawsze zastanawia najazd na comarch, niby każdy mówi że Filipiak to janusz etc - a jakoś akcje comarchu są na niezłym poziomie od kilku już lat - dziwna sprawa janusz jednak wie jak taki burdel prowadzić( ͡° ͜ʖ ͡°)