Wpis z mikrobloga

Cześć Mireczki z #radom #motoryzacja #signum #opel

Wybrałem sobie na następny samochód Signuma w 2.0 T no i pojawił sie problem bo kupić to to graniczy z cudem, ale nie zamierzam odpuszczać. Oglądałem już kilka w Lubelskim i powoli mam ochote pojechać do niemca i sam coś ściągnąć.

Mam pytanie czy ktoś może miał styczność z tym panem:

https://www.otomoto.pl/oferta/opel-signum-2-0t-benzyna-175-km-xenon-klima-skory-chromy-opc-line-ID6BNjzf.html#48ef199c40

Albo może nawet oglądał tego siga i mógłby powiedzieć coś wiecej, bo nie chciałbym jechać na wycieczkę do Radomia :)
  • 23
@swrscyk: Powiem ci mireczku, że ten samochód to chyba wisi i wisi już dłuższy czas. Sam szukałem signuma w styczniu i coś mi się kojarzy, że był identyczny już wtedy.
@t-time:
Ja nie mówię, że nie jest fajne - miałem nawet okazję pojeździć jakiś czas. Tyle tylko, że ten model ma już co najmniej 11 lat i przy 2.0T może być nieciekawie z naprawami.
@smk666: bo dużo miejsca z tyłu, bardzo mi sie podoba, no i bagażnik spory i nie wygląda jak karawan :)

dzięki wszystkim za odpowiedzi, jak sie człowiek napali na samochód to przestaje racjonalnie myśleć, poczekam może się trafi coś fajnego a jak nie to wycieczka do Niemca :)
@swrscyk @niewidzialna_reka_wolnego_rynku: @Willy666:
To jest automatyczna klima, tylko opel sobie wykombinował ,że zamiast wyświetlacza będą pokrętła. Tam jest opcja A przy prędkości nawiewów i to jest automat.
Ponoć była jeszcze taka klima sterowana z wyświetlacza głównego, no ja teraz przeglądam Astry H i takiej nie widziałem.

Co do radia to faktycznie szału nie ma ale przynajmniej jest parrot za co już +
Jakbyś chciał wymienić radio na lepsze to trzeba
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@swrscyk: mam takiego siga 2.0t jak masz jakieś pytania to śmiało :) mogę Ci też polecić gościa który sprowadza ople od 10 lat i znajdzie Ci dokładnie to co chcesz