Wpis z mikrobloga

Oj pisowskie partyjniaczki w zarządzie Solidarności nie będą zachwycone. W regionie wielkopolskim nauczyciele zrzeszeni w OM NSZZ "Solidarność" Pracowników Oświaty i Wychowania Region Wielkopolska dołączają do strajku, pomimo podpisania przez Soliniezdarność porozumienia z rządem #pis


#neuropa #polityka #polska #solidarnosc #strajknauczycieli #strajk #bekazprawakow #bekazpisu #protestzwykrzyknikiem #wielkopolska #poznan
grubson234567 - Oj pisowskie partyjniaczki w zarządzie Solidarności nie będą zachwyco...

źródło: comment_zeCNAUiI0gq2OVmWtDxGY1LcmSJTZhmh.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
I marny rząd jest jakimś usprawiedliwieniem dla absurdalnego strajku i nieetycznych zachowań?

@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: Apropo "nie-etycznych zachowań"

Gardzę. Twoje zaślepienie i zaciemiężenie na jeden wielki wał jaki robi władza. Ale zaczniesz płakać dopiero wtedy gdy nie beda to "kodziarze, lekarze, rezydenci czy nauczyciele". Zabeczysz jak będzie to dotyczyło ciebie.
grubson234567 - > I marny rząd jest jakimś usprawiedliwieniem dla absurdalnego strajk...

źródło: comment_nZFe2M7burxpzmaRRd2AsnylUKWyAbtM.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Wszystkie dna zostały przebite - ze strony mediów, opinii publicznej, opozycji jak i rządu. Tylko wam antypisowski amok nie pozwala tego zauważyć.

@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: Tak tak wiemy. Koryto+ i zarobki pięciocyfrowe dla przyjaciół w spółkach skarbu państwa. Żaden nauczyciel czy policjant, który może pomażyć o 10% tych kwot, nie bedzie tu wirzchył jaśnie oświeconemu rzadowi !

Proszę idź spać i nie kompromituj się więcej, "ofiaro" systemu edukacji. Wiele z niej i
  • Odpowiedz
  • 14
@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl Geez, typie... Jak ty pieprzysz od rzeczy. Rozumiem, że według Ciebie nauczyciel ma #!$%@?ć za miskę ryżu jak niewolnik, bo TWOJE dzieci mają źle :D To nauczyciele, właśnie Ci uświadamiają, że nie posiadają altruistycznej natury i jednak pracują dla pieniędzy. A jako, że oświata jest państwowa, to tylko w ten sposób mogą domagać się podwyżek... I nie to abym popierał strajk jako taki. Moim zdaniem niech zmieniają pracę :D Tylko
  • Odpowiedz
@lemek3: Nie. Nauczyciel ma pracować i jak każdy być rozliczany z pracy.
Jak źle pracuje powinien wylecieć na zbity pysk jak w każdym innym zawodzie. Jak dobrze pracuje, dzieciaki maja dobre wyniki z egzaminów - ponadprzeciętne na tle kraju powinien zarabiać więcej od przeciętniaków i miernot.
Niech pracują więcej za więcej.
Kolesia co mi płytki w łazience krzywo kładzie mogę wypierzyć na zbity pysk ale nauczyciel to krowa chowając a się za glejtem od Jaruzelskiego którego wywalić nie można choć nie wiadomo jak by partolił sprawę.

Tak nauczyciele są wszyscy tak samo fachowi, uczciwi i pracowici. Tak samo się do zawodu nadają i takie pensje bez względu na wszystko powinni dostawać i broń Boże nie można ich zwalniać
  • Odpowiedz
  • 5
@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl Kek, tak już widzę jak młodzi doktorzy habilitowani z pasją walą drzwiami i oknami za 1800netto :D Nie rozśmieszaj mnie. Nauczyciele nie mają tu nic do tego. To system jest spieprzony u podstaw. Jak sam z resztą przyznałeś w pierwszym akapicie, prywatyzacja załatwiła by sprawę, ale na to rząd nie ma jaj.
  • Odpowiedz
@lemek3: Znam osobiście człowieka z doktoratem co poszedł uczyć do podstawówki. Bez habilitacji ale jednak. Ma właśnie tylko kawałki etatów bo całe etaty grzeją miernoty nieusuwalne.

I co mi da prywatyzacji na mojej wsi? będę dzieciaka do podstawówki 20 km woził? A liceum? Jak nie 15 km to następne 50-60 km dalej. No super pomysł.
Tak jakby nie można było zwyczajnie rozliczać z roboty a nie pijakom z plecami dawać na ślepo 1000 więcej.

Ten rząd jak by miał odrobinę oleju to by tę kartę nauczyciela dzięki strajkowi rozbił w pył i tak już nie ma nic do stracenia. Jak strajkują to niech już idą na całość i wrzucą śmierdzącą
  • Odpowiedz