Wpis z mikrobloga

@KamilVeb mam, nie wien co masz na mysli piszac jakość baterii ale jak bje chce ni sie doslownie nic i soedzan cały dzien (tak powiedzmy 9-23) na tel (wykop, fb, msg, vudeo rozmowy na whatsapp) to jak ide spać, zostaje mi tak jak teraz xD 32% baterii. A jakby brakło to 30 min pod ładowarka i znowu jest 90
@Yog-Sothoth: dzieki za info, ja mam troche sms, moze 30 min dziennie rozmow, wykop app, super memo, pare chwil youtube. Stary iphon 6 mma juz 4 lata i bateria trzyma pol dnia. Nie chce wiecej iPhone, bo kosztuja chore pieniadze, a p20pro moge w dobrej kasie kupic
@KamilVeb: ja mam. Zdjęcia super, zwlaszca w nocy a jestem kompletnym amatorem i korzystam z automatycznych rozwiązań.
Bateria po niemalże roku powoli już zaczyna zamula, ale póki co dalej 1 ładowanie na dzień. Na marginesie myślę, że korzystam znacznie więcej z telefonu niż przeciętna osoba.
Nawet fajny telefon i w porównaniu do iPhone chyba warto, bo cena dużo niższa, ale jednak iPhone jest bardziej intuicyjny, nie ma gówna na apple store
@PanJapson: ja zdjec robie mało, ale jednak troche ich jest. Jedno ladowanie na dzien go dla mnie super wynik, ciekawi mnie jak bedzie działał z Bt i podłączonym pod to zegarkiem czy drenuje baterie mocno. IPhone to dla mnie telefon jak inny, sms, rozmowy i aplikacje.