Wpis z mikrobloga

Jestem raczej zielony w #f1. Moje doświadczenie to tylko dokument o Sennie i "Rush" :). Chciałem coś sie teraz w przerwie wiecej dowiedzieć i posłuchać w tle do grania FM. Po wpisaniu "f1 vlog" wyskoczył mi niejaki Cezary Gutowski. Patrze dziennikarz PS ,eleven i jakas książka, to chyba ogarnięty typ. Niestety po przesluchaniu paru odcinków gość wydaje mi sie lekkim psycholem. On jest w porządku?
  • 30
  • Odpowiedz
@pusiarozpruwacz: Cezary jest bardzo specyficzny , ja go bardzo lubię, ale wiele osób go słusznie nie lubi. Co do wiedzy to ją ma i to ogromną i temu nie można zaprzeczyć, ma też ciekawe opinie, jest opiniotwórczy - i teraz pytanie które każdy musi sobie zadać, czy dasz radę słuchać z jego dykcją , czy nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pusiarozpruwacz: O co do
Echa Padoku - Polecam w 100% najwyższy poziom newsów
Maciej Jermakov - dziennikarz Eleven Sports też dobrze nagrywam

i szczerze mówiąc innych nie oglądam, aczkolwiek osoba z powrutroberta podobno ( nie wiem, nie widziałem na własne oczy , na mirko pisali) gdy wrócił RK zrobiła drunkstreama , także poważne podejście do zawodu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pusiarozpruwacz:
- Czarek ma tę zaletę, że ma ploty z padoku i czasem od Roberta coś wrzuci, czego byś nie usłyszał gdzieś indziej. Z wad ma "witajcie moi najdrożsi" i psiapsiółkowy, kobiecy sposób mówienia, tak jakby robił rak content dla samotnych matek, a nie dla fanów sportu motorowego. Jest przekonany o wyjątkowości Roberta i raczej wszystko stara się przekazać na jego korzyść. Ja go wpierw oglądałem, potem go nie mogłem
  • Odpowiedz
@pusiarozpruwacz: Polecam Czarka w 100% ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeździł za RK jak inni jeszcze nie wiedzieli o jego istnieniu, więc znają się dobrze.

Często świeże plotki z padoku (bo jest jego stałym bywalcem ( ͡° ͜ʖ ͡°)), no ale jak to z plotkami - część się sprawdza, a część nie. Wykopowi hejterzy uwzięli się na niego, bo część plotek się nie sprawdza no i jest "fanatykiem" RK (bo uważa, że Kubica był/jest kierowcą z topu i jeszcze do niedawna bo wierzył w powrót).
Chyba jako pierwszy w swoim vlogu podał datę ogłoszenia RK jako kierowcy Williamsa, którą dostał od znajomego dziennikarza z Francji - w tym momencie wykopowicze zwyzywali go od chorych psychicznie, bo znowu jest fanatykiem i wymyśla sobie przyjaciół. Chyba nie muszę dodawać, że data ta okazała się prawdziwa? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W samych vlogach czasami może i informacje
  • Odpowiedz
@pusiarozpruwacz:
sokolimokiem.com ma ogromną wiedzę, był na setkach GP, doskonale zna historię. Stosuje gęste sito rzetelności przez co rzadko publikuje
Biały Echa Padoku ma za sobą How to build a car i Rywalizację totalną, ma wiele źródeł i kontakt (podobno) z Renckenem Munozem Isolą AutoHebdo mnóstwo materiału i analiz. Jest stronniczy w kierunku McLarena Bottasa i Grosjeana, trolluje fanów Kubicy szczerzy zęby i całuje
Gutowski stosuje mało formalny styl wypowiedzi,
  • Odpowiedz
@some_ONE: Czarek zluzuj.

Cugowski jest chory psychinicznie bo na małą krytykę atakuje i bije pianę. Nigdy nie przyznał się do błędu i w 2017 pompował balonik jak #!$%@? i kazdy wie jak to się zakończyło.

Kto co woli, czy wolisz vlog sklejany na szybko byleby być pierwszym czy na spokojnie punkt po
  • Odpowiedz
@GhostTrick: "Jednak on w swej sceptyczniści starał się wykazać, że wszystko gra z bolidem Roberta i ludzie się doszukują, a finalnie wyszło, że bolid Roberta jest faktycznie w lipnym stanie technicznym, a taśmy są jednym z symptomów."

Wkładasz mi w usta słowa, których nigdy nie wypowiedziałem. Film miał na celu pokazanie, że klejone zawieszenie to kompletna bzdura, wymyślona na potrzebę sytuacji, by za wszelką cenę wykazać, że coś nie gra.
  • Odpowiedz
Problem z podwoziem Roberta jest ewidentny, ale to nie usprawiedliwia pisania, czy mówienia rzeczy, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.


@podobno_mialem_multikonta:
Zgadzam się z tym, właściwie dlatego lubię twój kanał, bo pilnujesz takich rzeczy.

Jednak w tamtym momencie jeszcze nie mówiło się tak powszechnie, że bolid Roberta ma problemy konstrukcyjne. Twój film tłumaczył niuans, jednak "masy nie znoszą niuansu", więc był odbierany tak jak napisałem w
  • Odpowiedz
Nigdy nie przyznał się do błędu i w 2017 pompował balonik jak #!$%@? i kazdy wie jak to się zakończyło.


@michok1984: Pompował tak samo jak Hughes, Rowlinson i inni :)

Przypomnij sobie co szafa mówił w 2017 i 2018 jak to się później kończyło. Bo było dokładnie odwrotnie niż jak to przedstawiał (przykłady podawałem w poprzednim
  • Odpowiedz
@MrDolar: XD już się przelogowałeś? XD

Nieprawda. Ostatnio chociażby mówił, że mógł być zbyt surowy dla Norrisa.


@MrDolar: jak na ok 100 vlogów to nieźle ;D. Kiedyś mu na coś zwróciłem uwagę, instant ban :D
  • Odpowiedz