Wpis z mikrobloga

Jestem raczej zielony w #f1. Moje doświadczenie to tylko dokument o Sennie i "Rush" :). Chciałem coś sie teraz w przerwie wiecej dowiedzieć i posłuchać w tle do grania FM. Po wpisaniu "f1 vlog" wyskoczył mi niejaki Cezary Gutowski. Patrze dziennikarz PS ,eleven i jakas książka, to chyba ogarnięty typ. Niestety po przesluchaniu paru odcinków gość wydaje mi sie lekkim psycholem. On jest w porządku?
  • 30
@pusiarozpruwacz: O co do
Echa Padoku - Polecam w 100% najwyższy poziom newsów
Maciej Jermakov - dziennikarz Eleven Sports też dobrze nagrywam

i szczerze mówiąc innych nie oglądam, aczkolwiek osoba z powrutroberta podobno ( nie wiem, nie widziałem na własne oczy , na mirko pisali) gdy wrócił RK zrobiła drunkstreama , także poważne podejście do zawodu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pusiarozpruwacz:
- Czarek ma tę zaletę, że ma ploty z padoku i czasem od Roberta coś wrzuci, czego byś nie usłyszał gdzieś indziej. Z wad ma "witajcie moi najdrożsi" i psiapsiółkowy, kobiecy sposób mówienia, tak jakby robił rak content dla samotnych matek, a nie dla fanów sportu motorowego. Jest przekonany o wyjątkowości Roberta i raczej wszystko stara się przekazać na jego korzyść. Ja go wpierw oglądałem, potem go nie mogłem znieść
@pusiarozpruwacz: Polecam Czarka w 100% ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeździł za RK jak inni jeszcze nie wiedzieli o jego istnieniu, więc znają się dobrze.

Często świeże plotki z padoku (bo jest jego stałym bywalcem ( ͡° ͜ʖ ͡°)), no ale jak to z plotkami - część się sprawdza, a część nie. Wykopowi hejterzy uwzięli się na niego, bo część plotek się nie sprawdza
@pusiarozpruwacz:
sokolimokiem.com ma ogromną wiedzę, był na setkach GP, doskonale zna historię. Stosuje gęste sito rzetelności przez co rzadko publikuje
Biały Echa Padoku ma za sobą How to build a car i Rywalizację totalną, ma wiele źródeł i kontakt (podobno) z Renckenem Munozem Isolą AutoHebdo mnóstwo materiału i analiz. Jest stronniczy w kierunku McLarena Bottasa i Grosjeana, trolluje fanów Kubicy szczerzy zęby i całuje
Gutowski stosuje mało formalny styl wypowiedzi, jest
@some_ONE: Czarek zluzuj.

Cugowski jest chory psychinicznie bo na małą krytykę atakuje i bije pianę. Nigdy nie przyznał się do błędu i w 2017 pompował balonik jak #!$%@? i kazdy wie jak to się zakończyło.

Kto co woli, czy wolisz vlog sklejany na szybko byleby być pierwszym czy na spokojnie punkt po punkcie.

@pusiarozpruwacz tutaj masz czarka konto @some_one takze pisz śmiało.

czasami może


XDXDXD CZASAMI? powiedz mi kiedy nie było
@GhostTrick: "Jednak on w swej sceptyczniści starał się wykazać, że wszystko gra z bolidem Roberta i ludzie się doszukują, a finalnie wyszło, że bolid Roberta jest faktycznie w lipnym stanie technicznym, a taśmy są jednym z symptomów."

Wkładasz mi w usta słowa, których nigdy nie wypowiedziałem. Film miał na celu pokazanie, że klejone zawieszenie to kompletna bzdura, wymyślona na potrzebę sytuacji, by za wszelką cenę wykazać, że coś nie gra.

Problem
Problem z podwoziem Roberta jest ewidentny, ale to nie usprawiedliwia pisania, czy mówienia rzeczy, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.


@podobno_mialem_multikonta:
Zgadzam się z tym, właściwie dlatego lubię twój kanał, bo pilnujesz takich rzeczy.

Jednak w tamtym momencie jeszcze nie mówiło się tak powszechnie, że bolid Roberta ma problemy konstrukcyjne. Twój film tłumaczył niuans, jednak "masy nie znoszą niuansu", więc był odbierany tak jak napisałem w poprzednim komentarzu.

W każdym
Nigdy nie przyznał się do błędu i w 2017 pompował balonik jak #!$%@? i kazdy wie jak to się zakończyło.


@michok1984: Pompował tak samo jak Hughes, Rowlinson i inni :)

Przypomnij sobie co szafa mówił w 2017 i 2018 jak to się później kończyło. Bo było dokładnie odwrotnie niż jak to przedstawiał (przykłady podawałem w poprzednim poście).

Kto co woli, czy wolisz vlog sklejany na szybko byleby być pierwszym czy na
@pusiarozpruwacz tutaj masz czarka konto @some_one takze pisz śmiało.


@michok1984 @some_one : XDD śmieszy za każdym razem tak samo. Ile Czarek miał tu już multikont.

bo nagrywane są bez jakiegoś konkretnego przygotowania.

i tutaj jest pies pogrzebany


@michok1984:Takie jest z góry założenie, to ma być luźna gadka o rajdach formuły pierwszej, a nie żadna forma dziennikarska. ¯\_(ツ)_/¯