Wpis z mikrobloga

- Taryfa Mytaxi potrafi nocny kurs z przedmieść Warszawy, wart około 200 złotych, wycenić na 60 - mówi Rafał Piotr Jurek, przewodniczący NSZZ Solidarność Region Mazowsze Taksówkarzy Zawodowych M. St. Warszawa. - Koledzy w piątek masowo oddają koguty i kończą współpracę z korporacją.


XDDDDDDD

Nocny kurs czyli pusto na drogach, niskie spalanie, nawet niech przejedzie 20km w 30 minut a zrobi to pewnie dużo szybciej na przedmieścia to jaki ma koszt paliwa? Około 6-8zł. I 200zł by za to chciał XD

#taxi #uber #taxify

Taxify pojedzie za 40-50zł taki kurs
  • 46
  • Odpowiedz
@NaopaK: juz dawno przestałem jeździć taxi, uberem też. Odpalam Taxify i zanim kierowca do mnie dojedzie wiem ile zapłacę. Ostatnio z Marek na Sadybę do kina zapłaciłem 48zł XD Taksiarz by wziął ze 150-200zł
  • Odpowiedz
@NaopaK: sprawdziłem teraz tą samą trasę dla Taxify - 46zł, dla MyTaxi Lite - 88zł ale jest jakaś promocja 45% żniżki i cena wynosi teraz za trasę 48zł XD no to mogę nawet zrozumieć ich złość chociaż mytaxi i tak i tak im zapłaci normalnie 88zł, ale jak nie bedzie zniżki to cena 2x taka a bez lite jestem pewny że trasa kosztowała by 150-200zł
  • Odpowiedz
@Oskarek89: Ja myślę że by wyszło około miliona złotych za taki kurs. Jak idziesz do sklepu to też mówisz że od rolnika mleko kupili po 15 groszy za litr i więcej niż tyle nie zapłacisz?
  • Odpowiedz
@Robert_K: Robercie taksówkarzu wiem ile płaciłem za kursy jeżdżąc taxi np ze stadionu Legii to wiem ile bym zapłacił więcej z Sadyby. Uważam ze jeśli Uber/Taxify biorą 46zl to dla taksówkarza kurs za 88 zł jest opłacalny a on się żali ze chce 200
  • Odpowiedz
@Oskarek89: taksówkarze to #!$%@?. Jak próbowałem raz cokolwiek zamowic za pomocą mytaxi to co chwile miałem odmowy :P (pierwsza próba zamówienia wiec nawet oceny nie mialem). Niech giną
  • Odpowiedz
@Oskarek89: MyTaxi Lite to usluga, ktora dziala tak, ze z gory znasz cene przejazdu - aplikacja wylicza Ci cene, taksowkarz nabija normalnie na taksometrze -> jezeli aplikacja wyliczyla trase na 40, taksometr na 200, to Ty placisz 40, a MyTaxi doplaca 160.
  • Odpowiedz