Wpis z mikrobloga

Najbardziej wkurzające jest kiedy ludzie którzy wyjechali z tego kraju np. Na zachód i mieszkający tam już conajmniej 5 lat próbują pouczać ludzi w Polsce. Dla mnie już tylko z krwi są Polakami dlatego nie powinni głosować w wyborach np. Parlamentarnych. Są tam, niech się tam spełniają i pouczają tamtych ludzi. Was już nie ma, nie chcecie wracać to odwalcie się od Polski i Polaków. #emigracja #imigranci #gownowpis
  • 4
via Android
  • 1
@motoinzyniere nie krytykuję tych którzy wyjechali ze względu na brak wolności i suwerenności. Nie mieli możliwości tego kraju budować. Dzisiejsi imigranci zarobkowi muszą pojąć, że tutaj można i da się rozwijać i wtrącać w sprawy Tego kraju. Jeżeli tworzycie przyszłość innych Państw, to nie wpier da**jcie się w sprawy wewnętrzne tego kraju, albo wróccie.
@Ejdolf: Czasem potrzeba dystansu, żeby być w stanie ogarnąć umysłem polska paranoję, romantyzm i myślenia życzeniowe. Od środka się po prostu nie da. Może sam spróbujesz najpierw nabrać dystansu ?
@Ejdolf: > Dzisiejsi imigranci zarobkowi muszą pojąć, że tutaj można i da się rozwijać i wtrącać w sprawy Tego kraju

Tak, zwłaszcza gdy ja jako kierowca zarabiam więcej od lekarza czy nauczyciela. Super kraj gdzie można się rozwijać i wtrącać się w jego sprawy. Powiedz to tym lekarzom czy nauczycielom, oni na pewno są super happy będąc traktowani tak jak są dzisiaj i widząc zarobki swoich zachodnich kolegów. Pomijam już fakt