Wpis z mikrobloga

Mając niecały 20lvl moje życie towarzyskie ogranicza się do wypadów na whisky raz w miesiącu, z różowymi rozmawiam raz na kilka miesięcy, a w życiu nie miałem seksów. Żyję jak emeryt - od kawy do kawy, od wypadu do babci do wypadu do babci. Co z tego, że mam perspektywy na zarabianie sporej ilości kasy, skoro całe życie przewegetuje albo będąc bogatym, albo biednym? JESTEM STRACONY. #przegryw #tfwnogf #stulejacontent #feels #pytanie
  • 22
@Killeras: Porobiłem kilka certyfikatów z języka obcego, dostałem się na dobre studia, napisałem do kilku starych znajomych(jedno spotkanie - nic więcej z tego nie wyszło), wyszedłem na kilka "normickich spotkań" ze znajomymi na studiach(to była porażka) i od niecałych 3 tygodni ogarniam portale randkowe z miernym skutkiem. Nie wiem, czy to dużo, czy nie, ale co więcej mogłem zrobić?
na kilka "normickich spotkań" ze znajomymi na studiach(to była porażka)


@GreatMajster: w sensie co było porażką? jak wyglądały te spotkania? xD może po prostu masz zły obraz takich wyjść, wyjścia studenciaków robaków najczęściej wyglądają tak, że się idzie, gdzieś pije piwo i gada w grupkach, jak nie umiesz rozmawiać to polecam na takich spotkaniach na początku głównie słuchać i niewiele się odzywać, a potem jak już wiesz na jakie tematy się
Pobierz Killeras - > na kilka "normickich spotkań" ze znajomymi na studiach(to była porażka)
...
źródło: comment_VY2yjCQGcHEADZyYv7oj9zcMsQgnmuVR.jpg