Wpis z mikrobloga

Siemano. Jestem w temacie kompletnie zielony, bo od prawie 20 lat tylko PC i nigdy w domu konsoli nie miałem. Jednak postanowiłem zmienić swoje życie i chciałbym kupić PS4. Problem jest jednak jeszcze jeden - nie mam w domu telewizora :D i dlatego chciałbym prosić o pomoc w wyborze najtańszego TV tylko pod konsolę. Słyszałem coś o jakimś opóźnieniu itd. ale za bardzo nie jestem w temacie. Co do konsoli, to pewnie też wybiorę coś taniego (zwykłe PS4, nie PRO i pewnie 500 gb).

Dlatego czy znacie może jakieś budżetowe TV i budżetowe wersje konsol dla niedzielnego gracza, który pogra wieczorkiem w Fifę, a w weekend w końcu w Wiedźmina 3?

Budżet na tv - zmieszczę się w 1000 zł?
Budżet na konsolę - jak najtaniej, może nawet wezmę używkę.

#konsole #telewizory #ps4
  • 15
@elliott: błagam Cię nie bierz żadnych Mant, widziałem jaki to coś daje obraz..
PS. weź 1 tera, a nie 500GB.. też myślałem że mi kiedyś starczy 500(łooo panie ile to miejsca xD ) a teraz mi 1TB niewystarcza...
@elliott w zeszłym roku miałem podobny dylemat. Oglądałem Sharpa, nie pamiętam modelu ale miał tak słabe kolory że aż przykro się na niego patrzyło.
W moim przypadku stanęło na Toshiba 49L1763DG za 1249. 49 cali bez smarta i innych bajerów. Są 3hdmi, nawet pilota dali ;) ja tam jestem zadowolony, wiadomo szału nie ma i dziś pewnie za te pieniądze można kupić coś lepszego ale warto się zastanowić czy opłaca się dopłacać