Wpis z mikrobloga

1. Kup buciki dziecięce na allegro
2. Okazały się za małe i spytaj się czy ma większy rozmiar
3. Nie ma. Odsyłam paczkomatem.
4. Otrzymuje zwrot bez kosztów przesyłki
5. Pytam się czemu
6. Sprzedawca "Nie wspomnę, że zarabiając 7 zł na bucikach to dla mnie katastrofa, gdy musiałabym zwracać za koszty  wysyłki. "
7. Piszę polubownie że tak nie wolno i że zglosze to. Olewa mnie
7. Zgłoś do Allegro że nie oddaje kupującym zwrotów kosztów za przesyłkę
8. Sprzedawca traci tytuł Super Sprzedawcy
9. Dostaje po 2 msc zwrot kosztów za przesyłkę
10.Pisze do niej że jak ma takie małe marże to niech lepiej idzie na stragan gdzie nie ma zwrotów
11. Czuję się lepiej
12. Punkt 7. był dwa razy
#januszebiznesu #allegro
  • 298
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@love2spooch: Ale co to za różnica? Dlaczego ma Ci zwracać koszty w pierwszą stronę? Przecież chciałeś te buty to Ci wysłał. A teraz Ty już nic chcesz to on ma CI zwracać. Z jakiej paki?

Nie widzisz, że jesteś #!$%@?? 100 komentarzy, a Ty dalej nie możesz zrozumieć. Nie ma żadnego zwrotu kosztów, bo Ty zrezygnowałeś z zakupów. A sprzedawca będzie stratny 9 zł za przesyłkę. Dlaczego ma być skoro
  • Odpowiedz
  • 0
@Kryptowalutowo sam sprzedawca do tego zachęca a potem się z tego wycofuje? Dzonilem do sprzedawcy przed zakupem i pytałem się czy jak rozmiar będzie zły to czy mogę oddać i zgodziła się na to a potem się z tego wycofała
  • Odpowiedz
@Kryptowalutowo: sprzedający ma obowiązek zwrócić koszty transportu DO KLIENTA, oferując dodatkowo darmowy zwrot paczkomatem ponosi tym samym WSZYSTKIE koszty związane z transportem. Czego nie rozumiesz? Postaram Ci się to wyjaśnić jeżeli wciąż masz jakieś wątpliwości.
  • Odpowiedz
#!$%@? po co ja to rano napsalem gownburza jak #!$%@?..
Podaje co dostalem po zakupieniu ostatnio jakiegokolwiek przedmiotu:

Zwroty
Czas na odstąpienie od umowy: 14 dni
Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa: kupujący
  • Odpowiedz
@opk20: i widzisz wszystko się zgadza. Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa kupujący. A w historii OPa sprzedający zaoferował DODATKOWO darmowy zwrot paczkomatem. Czyli ponosi WSZYSTKIE koszty transportu jakie dotyczyły tej transakcji. Tyle.
  • Odpowiedz
@zakoo: jezeli tak bylo to okej, nie czytam tego smietnika co gimbole piszą bo to nie ma sensu rownie dobrze moge gadac z psem taki sam poziom. Wszystko zależy od regulaminu sprzedającego jezeli go zaackeptowales to znaczy ze jestes swiadomy tego ze przy odeslaniu towaru ponosisz koszt wysylki...
  • Odpowiedz
@opk20: problem w tym, że Ty nie doczytałeś a za Tobą tysiące ameb również wylewając jednocześnie wiadro pomyj na OPa. To jest jakaś piramidalna masakra to co tu się #!$%@?ło...
  • Odpowiedz
@zakoo: gosc który zrobil ten wpis nie napisal na początku co i jak, jaki był regulamin sprzedającego kto pokrywa koszt wysylki przy zwrocie itd.
  • Odpowiedz
mam 14 dni na zwrot i sprzedawca sam mial napisane że przyjmuje zwroty. Cebulak? Nie kupiłeś nigdy ubrań w internecie i nie robiłeś zwrotu?


@love2spooch: Zwrot z tytułu reklamacji/rękojmi jest czym innym niż zwrot z powodu własnego błędu w doborze rozmiaru butów.

W tym przypadku sprzedawca nie ma obowiązku zwracać kosztów przesyłki, a jeśli ty żądasz zwrotu to twoje IQ musi być niskie.

Sorry memory, ale jesteś po prostu głupi
  • Odpowiedz
@StaryWedrowiec: w wypadku odstąpienia od umowy sprzedający ma obowiązek zwrócić koszty transportu DO KLIENTA, oferując dodatkowo darmowy zwrot paczkomatem ponosi tym samym WSZYSTKIE koszty związane z transportem. Masz jakieś wątpliwości co do tego krótkiego zdania?
  • Odpowiedz
@love2spooch: Ja pierdzielę co za pajac pierwszej wody. Przecież to twoja wina, że wybrałeś złe buty. Kupiłeś je przez internet bez możliwości przymiarki i czego oczekujesz? Dostałeś uczciwie zwrot za towar, a wymagasz jeszcze pokrycia kosztów paczkomatu, a to ty popełniłeś błąd. No i dostałeś, ale drogą szantażu i zwykłego robactwa. Mi by w ogóle na twoim miejscu wstyd by się było do takiego cebulactwa przyznawać, tfu.
  • Odpowiedz
@maniek930: @StaryWedrowiec: w wypadku odstąpienia od umowy sprzedający ma obowiązek zwrócić koszty transportu DO KLIENTA, oferując dodatkowo darmowy zwrot paczkomatem ponosi tym samym WSZYSTKIE koszty związane z transportem. To obowiązek sprzedającego korzystającego z platformy Allegro. O B O W I Ą Z E K
  • Odpowiedz
@StaryWedrowiec: i wracamy do punktu wyjścia... Ty razem drukowanymi i najprościej jak potrafię żeby zwiększyć szanse na to, że zrozumiesz. SPRZEDAJĄCY DODATKOWO UMOŻLIWIŁ W SWOJEJ OFERCIE DARMOWY ZWROT. JEDNOCZEŚNIE ZOBOWIĄZUJĄC SIĘ POKRYĆ JEGO KOSZT.
  • Odpowiedz