Wpis z mikrobloga

Jakie są teraz wynagrodzenia w geodezji? Pamiętam, że całkiem niedawno rynek był tak przesycony geodetami, że zarabiało się najniższą krajową. Koleżanka po studiach magisterskich w 2014 roku zarabiała 1200 zł w jednej z największych warszawskich firm.
Teraz ponoć roboty jest tyle, że każdy ma jakieś zlecenia. Dlatego ciekawi mnie, czy rzeczywiście wypłaty zaczęły rosnąć, czy zarobić można jedynie rozkręcając własną działalność.

#geodezja #pracbaza #zarobki
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Talzin: zarobki to nadaj porażka około 2k na początek, większość uprawnionych nie przekracza 3k netto nadal, porażka i to tylko dlatego że większość się przebranżawia i nie pracuje w zawodzie, pracy jest dużo i widać załamanie młodych w podejmowaniu pracy więc zarobki bd powoli rosnąć ale na pewno przez 5-10 lat bd kaszana, można zarobić tylko mając własną firmę, pod kimś nigdy nie zarobisz w geodezji, ciężko powiedzieć też na
  • Odpowiedz
@Talzin: dobre pieniążki są na dużych kontraktach (dobre jak na geodezje), ale to wiąże się z pracą w delegacji. Ostatnio widziałem ogłoszenie na kolejówce za 8k+, ale to praca od switu do nocy + warunki jak obozie (mieszkanie z pracownikami w wagonach kolejowych itp) i praca z 2 weekendami wolnymi :D z takich normalnych to zanim zmieniłem pracę na obecną inna firma dawałą mi 4k za pracę w delegacji na
  • Odpowiedz