Wpis z mikrobloga

@dudel02: redbull mobile energy - niestety powiązane z play, ładujesz raz za 50zł i dostajesz 20gb neta za darmo na 3 miesiące i oczywiście 50zł do wykorzystania.
@kokosanki: Może to się nazywać jakkolwiek, ale faktem jest, że skutkuje to albo koniecznością doładowania za większą kwotę, albo bawienia się w pisanie po supportach i oczekiwanie na zrealizowaie zgłoszenia.
@dudel02 sytuacja mogła wynikać z rezerwacji salda. W takim przypadku wystarcza zwykle wyłączenie danych komórkowych i restart urządzenia, aby saldo po doładowaniu zaktualizowało się. Jeżeli metoda nie pomaga, prosimy o utworzenie zgłoszenia dowolnie wybranym kanałem kontaktu z Obsługą Klienta, a zweryfikujemy je. Dostępne kanały kontaktu w tym celu, znajdziesz zaglądając pod link https://www.play.pl/pomoc/kontakt.html.
@play_polska: powiem więcej, sytuacja wynikała z rezerwacji salda. Z problemem z którym mam do czynienia od jakichś hmmm... 4 lat? Żadne wyłączenie danych nie działało, żaden restart urządzeia, a dopiero reakcja waszego pracownika po kilkunastu godzinach od napisania zgłoszenia podziałała. Ale to chyba nie na tym polega prawda? Płacę 25 złotych za usługę to chcę mieć tu i teraz, a nie czekać na to aż ktoś mi łaskawie włączy internet. Gdyby
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@play_polska: no chyba że macie jakieś możliwości, żeby wyłączyć tę rezerwację salda albo żeby bezpośrednio włączyć ten internet bez doładowywania konta
Sam się też aktywnie rozglądam za inną siecią (Plus here).
Moją uwagę przykuło:

- Premium Mobile
- Nju Mobile
- Plush

Może coś z ich propozycji przypadnie Ci do gustu ;)
@play_polska: niestety jestem #!$%@? debilem i zaufałem wam, że restart telefonu coś da. Tak się składa że dał gówno i oczywiście jutro z rana najprawdopodobniej nie mam internetu. Wielkie dzięki :)))