Wpis z mikrobloga

@Helsantonio_Montes: "wojenki polityczne" to tylko jeden z powodów - kłamał i manipulował wczoraj i dzisiaj od rana też nawalił kłamliwych wpisów.

To się doigrał.

Ale wy oczywiście widzicie tylko wojenki w tym obszernym opisie bana xD wybiórcze przyswajanie faktów.

#moderacjacontent #tangodown #prawakijestrobota #1000manipulacjiinvisiblebordera
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@alienv: no a co mialo sie stac? Ich portal. Lestek regularnie marudzil na moderację, a tym razem po prostu przegiął. Zreszta robi dokladnie to samo co zarzuca moderacji. Zlapany na kopaniu fejka wymysla jakies tanie chwyty erystyczne byle tylko nie przyznać, ze sie pomylił.
  • Odpowiedz
Ich portal.


@Tamerlan: Przykład idzie z góry.

Zlapany na kopaniu fejka


@Tamerlan: Czyli to co robi niemal cały np invisibleborder, lavie, artpop , just to name a few, a cała 3 spadła razem na mniej niż l3stko
  • Odpowiedz
@Arcyksienciuniu: no jesli zarzucasz jej cos, co nie jest prawdą w obronie informacji nieprawdziwej, to sie doigrasz.

Szczegolnie, ze to w imie walki z "lewactwem" neuropa itd robisz bajzel, krecisz gownoafery
  • Odpowiedz
@Tamerlan: tja tylko moderacja zawsze racja, a nie, nie raz te ich czerwone beleczki to zwykłe kłamstwa, nie związane z tematem napisanie czegos na odwal się.

nawet ostatnio znaleziska sciągnęli i zamiast dać zieony pasek.

to znalezisko znika oznaczone na czerwono. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@alienv: o ile wiem Lavie dostal za to ostatnie bana, a kazdy fejk mozna zglosic z linkami. Ich zachowanie tez. O ile wystepuje, bo ja np nie widzialem by tak robili.

Z tym ze nie znam wielu "lewackich" fejkow. Moze 3 -4 znaleziska. W kontrze do spamu fejkami przez #4konserwy.

@Arcyksienciuniu: z tego co kojarzę, to taka belke na odwal dostają znaleziska o moderacji wlasnie.
  • Odpowiedz
@Tamerlan: np. znalezisko o pelikanach z wykopu postujących fejka na swoich twiteterach i FB. dlaczego niby to znalezisko zostało zdjęte? podziękowali nawet ale czerwony pasek grozy i zdjęte. zwykła cenzura.

zresztą w c--e mnie to szczypie i ten caly portal
¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Tamerlan: tak jest, i zainteresowani to zgłaszają. Sedno problemu leży za to w tym że te zgłoszenia rozpatrywane są po 3-4 dni, dopiero gdy butthurt się podniesie i wpadnie na główną to wracają do starych zgłoszeń. A znaleziska których dotyczą są tak nisko że i tak nikt już tego nie zobaczy. A jak widać na przykładzie z rana, gdy treść jest odpowiednia to maks godzinka i znalezisko znika.
  • Odpowiedz
A jak widać na przykładzie z rana, gdy treść jest odpowiednia to maks godzinka i znalezisko znika.


@alienv: bo ja wiem? 600 osób zdążyło wykopać fejka, jeszcze więcej go przeczytać i pomyśleć o "gupim lewactwie" czy "upadajoncym kalifacie" xD

I dla ciebie to jest szybkie działanie?
  • Odpowiedz
mowisz o zakopach?


@Tamerlan: też, mówię o zakopach i wykopach bo oba mają miejsce ( ͡° ʖ̯ ͡°)

I dla ciebie to jest szybkie działanie?


@Nieprzyjazny_Ziemniak: Kwestia z której strony na to spojrzeć. Fejki o policji ścigających "hujalnogarzy" czy poczcie polskiej zatrudniającej religioznawce wisiały cały dzień. Ten drugi spadł o 21:20, wcześniejszy nie pamiętam już dokładnie bo poznikało. Oprócz tego (nadal ostatni przypadek) moderacja
  • Odpowiedz