Wpis z mikrobloga

Cześć i czołem, oficjalnie zaczynamy kolejne #rozdajo! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak zwykle mamy dla Was niezwykle proste i przyjemne zadanie. Tym razem prosimy o nadsyłanie memów/obrazków/żartów dotyczących ulubionej przeglądarki każdego, kto kiedykolwiek miał do czynienia z eksploracją internetu... Internet Explorera!

A do zgarnięcia elegancka bluza. Jest o co walczyć, bo w takiej samej buja się sam JSON! ( ͡ ͜ʖ ͡)

Zasady:
1. Najbardziej plusowany wpis/mem/grafika dot. Internet Explorera (innych nie bierzemy pod uwagę) wygrywa.
2. I miejsce: bluza JJIT, II miejsce: elegancka blaszka na ścianę.
3. Rozstrzygnięcie w piątek 05.04 o 11:30.

#justjoinit #justnewsit #programista15k #komputery #humorobrazkowy #humorinformatykow #heheszki #programowanie

----------
A jeśli nie uda się wygrać bluzy, to zawsze można ją kupić ( ͡° ͜ʖ ͡°) https://justown.it/product-category/bluzy/
JustJoinIT - Cześć i czołem, oficjalnie zaczynamy kolejne #rozdajo! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja...

źródło: comment_9P4IohANi9pAAqui2OBZxZy294m3TFW2.jpg

Pobierz
  • 26
@JustJoinIT
Kiedyś sam dobrowolnie zacząłem używać Internet Explorera. Miałem taki okres w swoim życiu, że dużo czasu spędzałem na przeglądaniu Internetu. Żeby zwiększyć swoją produktywność, wbrez pozorom polecam każdemu Internet Explorera. Zmeni się wasze podejście do wyszukiwania treści. Strony będą się wolnej ładować, niepoprawnie wyświetlać. Dojdzie do tego kwestia psychologiczna - muszę znaleźć to, czego szukałem i wrócić do zajęć/pracy, bo czuję że zaraz wyskoczy jakiś komunikat/okienko lub wyłączy mi się strona