Wpis z mikrobloga

Spróbuj znaleźc w Stanach białego konserwatystę, który nie ma korzeni w krajach europejskich.


@wolodia: nawiasem mówiąc Ameryka to dość specyficzny przekrój społeczeństwa jakby nie patrzeć to tacy lojalni Niemcy że jednak z tych Niemiec wyjechali. Nie brzmi to jak rodzina która będzie lojalna krajowi przez najbliższe 100 lat :)
To nie jest zadna rewelacja, ze PO podwyzszalo podatki. Jezeli uwazasz, ze bylo inaczej to jestes idiota, nic na to nie poradze.


@katuluu: Nie uwazam tak, rozmawiamy o rzetelnosci badan a nie o podatkach i ich wzroscie, probujesz odwrocic kota ogonem. Mozesz mi dalej ublizac, splywa to po mnie jak po kaczce. Sam sobie wystawiasz swiadectwo merytorycznego zera, do tego wnioskujacego jak na agresywnego kuca przystalo (Singapur blisko na wykresie =
Prosta pilka - ktory podatek obnizylo PO? Wymien chociaz 3.


@katuluu: Czy ty jestes w stanie zrozumiec ze ja z tym nie polemizuje? Tylko z faktem, ze szczekasz, nazywasz idiotami, a sam nie prezentujesz nic? Moze to dla ciebie zaskoczenie, ale ja nie wyrazilem zadnej opinii co do tego, czy uwazam te badania za sluszne. Odnioslem sie tylko do agresywnego cwaniaka, ktory uwaza sie za zajebiscie bystrego goscia, co dosc smiesznie
@katuluu: No podasz te wskaźniki w końcu czy będziesz tylko tak gadał o tym jak to PO podwyższało podatki?

jakiego wskaźnika ty używasz do sprawdzenia obciążeń podatkowych?


Jeżeli nie posiadasz takiego i robisz to na oko bo słyszałeś tylko o podwyżkach podatków za PO to to powiedz.
Od razu uprzedzając Twoje próby ucieczki od odpowiedzi wprost na pytanie - PO może sobie podwyższyć każdy podatek jaki istnieje w Polsce - i