Wpis z mikrobloga

@Kapsel3k: Wy sobie robicie zwykłe, prymitywne poś#!$%@?, a tutaj problem jest bardziej złożony. Słysząc o 30 letnim gościu pozostającym na czyimkolwiek garnuszku, rodzi mi się w głowie pytanie. Pytanie które niczym górskie echo skanduje raz po raz : "Co On do #!$%@? nędzy robił przez ostatnią dekadę? CO ON #!$%@? ROBIŁ?!"
  • Odpowiedz
@Kapsel3k: mieszka z rodzicami to od razu na utrzymaniu, może mieszka z rodzicami i im pomaga, rodzice tez potrzebują pomocy i wsparcia w szczególności ze każdy jest coraz starszy
  • Odpowiedz
Panie Jezu, jeśli istniejesz to uchroń mnie przed ślubem z kobietą.


@Kapsel3k: jeśli dla Ciebie 30-letni facet na utrzymaniu rodziców to coś normalnego to spokojnie, nie musisz się jakoś specjalnie modlić do nikogo, nie grozi Ci zainteresowanie jakiejkolwiek kobiety xD
  • Odpowiedz
@Kapsel3k: znam kilku co nie zamierzaja sie wyprowadzac kolo 35 i w sumie ja tez mam juz prawie 30 i nigdzie nie ide. Wygodniej mi, a i tak mnie zadna nie zechce, wiec po co pajacowac. Kariery tez nie zrobie.
  • Odpowiedz
@Kapsel3k jeśli to jest mężczyzna, który ma bogatych starych, ale nie mieszka z nimi, to nazywanie go #!$%@?ą jest trochę głupie :)
Przynajmniej się nie narobi, jak te laski za 1500 netto w biedronce
  • Odpowiedz
@PanBulka: @tastesLikeChicken: No sory, ale z racjonalnego punktu widzenia, to mieszkanie z rodzicami, zanim znajdzie się partnerkę, jest lepsze i ekonomiczniejsze, niż mieszkanie solo. Logiczne byłoby mieszkanie u rodziców i odkładanie kasy na przyszłe lata, a wyprowadzka zaraz po wejściu w stały związek.

Mnie do wyprowadzki przekonał akurat argument prywatności, która niestety przy rodzinie nie była tak zachowana, jak bym chciał, ale jeśli kogoś ten argument nie dotyczy (rodzina nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Kapsel3k: A kto powiedział że kobieta może? Społeczeństwo? To samo które uważa że jak zrobisz błąd ortograficzny to jesteś automatycznie tępakiem ale jak nie masz bladego pojęcia o matematyce to ha ha ha hi hi hi ja to jestem humanistą?

Dka mnie laska która robi za 1500, albo nawet za 3500 w gówno robicie, albo spędza cały dzień w biurze na plotkach z innymi przekładaczkami papierów to też nie jest atrakcyjna
  • Odpowiedz
@zycie_jest_nobelon: not in education, employment or training czy jakos tak sie rozwija. To jeszcze nie jest tak przerazajace jak bardziej harcorowa wersja - hikikomori. Jak nie odrzucaja Cie mangi lub anime to polecam w tym temacie "welcome to the NHK"
  • Odpowiedz