Wpis z mikrobloga

Witam :) Dziś w #dziennikpracy czas na podsumowanie miesięcznych zarobków za marzec 2019r.:

1) Clixsense – 34,25 $ - około 131,50 zł (całość zebrana w marcu + płatność 3,67 $ za ankietę lutową, w tym 11,63 $ za poleconych)
2) Opinie.pl – 50 zł (część punktów zebrana w lutym, około 45% za poleconych)
3) Klub Kantar – 30 zł - doładowanie telefonu (całość zebrana w marcu, bez udziału poleconych)
4) SW Panel - 50 zł (punkty zbierane od stycznia, w tym 4 punkty - 2 zł za poleconych)

Razem: około 261,50 zł (całość podpisana jako "około" ze względu na wahania kursu walutowego)

W zestawieniu ujęłam tylko panele ankietowe, z których udało mi się uzyskać minimum do wypłaty (nawet jeżeli ta wypłata nie została jeszcze przeze mnie zlecona).

Ogólnie marzec oceniam dobrze pod względem ilości ankiet oraz finalnego rezultatu zarobkowego :)

#dziennikpracy #zarabianie #zarobki #zarabianiewinternecie #pieniadze #biznes #internet #praca #ankiety #pracazdalna #zarobek #paypal
  • 2
@klaudiaxx21: Aby wypełniać ankiety, należy zarejestrować się w wybranych przez siebie panelach, wypełnić rzetelnie profil, a następnie (po otrzymaniu zaproszenia lub samodzielnym sprawdzeniu dostępności) przejść na odpowiednią stronę i odpowiadać na zadawane pytania ankietowe.