Wpis z mikrobloga

Moskwa, 31 marca 19?? roku

Do rąk własnych towarzysza Komisarza:
"Waszą misją jest odkrycie niepokojących faktów z życia Ivana Kotowicza. Oczekujemy od was, towarzyszu, sporządzenia szczegółowego raportu z faktów, jakie poznacie. Leżą one w istotnym interesie państwa, jak i światowej rewolucji. Porażka nie wchodzi w grę. Udacie się na południe kraju, prawie pod sam Kaukaz, gdzie całość wg doniesień służb ma swój początek. Niestety lata zaniedbań sprawiły, że to, co miało miejsce w okresie międzywojennym – utracono. Nie marnujcie czasu, wszelkie formalności już do was wysłano. Powodzenia”.

„Niesłychane losy Ivana Kotowicza”, to polski komiks duetu Kajetan Kusina i Michał Ambrzykowski. Obaj panowie stworzyli niezwykłe ciekawe weird-fiction, które czytało mi się z niemałą przyjemnością. Rozgrywające się okresie międzywojennym, garściami czerpiące z radzieckiej symboliki oraz klimatów sowieckiej Rosji. Chociaż ma pewne wady, na jakie ciężko mi było przymknąć oko – wciąż jednak mogę z czystym sumieniem polecić.

Szczególnie dla nastolatków, do których myślę, komiks jest skierowany przede wszystkim. Warto wspierać polski przemysł komiksowy. A pisał dla Was @jaqqu7

Niesłychane losy Ivana Kotowicza – raport ze śledztwa

szogu3 - Moskwa, 31 marca 19?? roku

Do rąk własnych towarzysza Komisarza:
"Waszą ...

źródło: comment_6jgZkjMW65ZfdFKEJOgdiQ7lKZuZARHq.jpg

Pobierz